19 MAYIS İÇİN VİDEO YAYINLADILAR, ADETA REKOR KIRDILAR

19 MAYIS İÇİN VİDEO YAYINLADILAR, ADETA REKOR KIRDILAR

327
0
PAYLAŞ
 

Covid-19 nedeniyle 2 ayı aşan bir süredir evlerine kapanan Bodrumspor Yüzme Şubesi Master Yüzüme Takımı, 19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir video hazırladı.

11 Mart itibari ile antrenman yaptıkları Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzuna yeni nesi Covid-19 nedeniyle veda eden master yüzücüler, evlerinde olsalar da takım ruhuna örnek teşkil edecek bir video yayınladılar. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Atatürk’ün Gençliğe Hitabesini seslendiren yüzücüler, evlerinden takımlarını başarıyla temsil ettiler.

24 sporcudan oluşan Bodrumspor Yüzme Master takımı, Gençliğe Hitabe’yi 24 parçaya bölerek, her biri seslendirerek, videoyu birleştirdiler. Nizam Karakolu Marşı’nın da videoya eklenmesiyle oldukça dikakt çekici ve beğenilen bir video ile 19 Mayıs’ın 101. yılında Bodrum’u sosyal medyada gururlandırdılar. Takım Başkanı Pelin Yakar, bu dönemde takım olmanın, dayanışmanın ve fark yaratmanın kendilerine verdiği olumlu enerjinin, gündemdeki salgın haberlerine kısa bir mola vermek için büyük bir motivasyon sağladığını söyledi. Daha önce de, bonelerini birbirlerine yolladıkları bir video paylaştıklarını hatırlatan Pelin Yakar, “Sporun birleştiren gücü ve bizlere verdiği pozitif enerjiyi hem kendi aramızda, hem de videolarımızı izleyenlerle paylaşmak için bu tip online aktiviteler düzenliyoruz. Sizler için hazırladığımız bu güzel videoları İnstagram adresimiz olan @bodrumspor_master_yuzme ve Facebook grubumuzdan izleyebilir, hesaplarımızı takip ederek bize destek verebilirsiniz.” dedi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.