3×10 YAŞA ÜÇ SÜRPRİZLİ KUTLAMA

3×10 YAŞA ÜÇ SÜRPRİZLİ KUTLAMA

1961
0
PAYLAŞ

Akbank Halikarnas Şubesi’nde Bireysel Yönetici olarak görev yapan Gizem Çalı, 30 yaşına üç büyük bir sürpriz ile girdi.

Eşi Milta Bodrum Marina Satınalma Şefi olarak görev yapan Caner Çalı’nın yakın dostları ve arkadaşlarını Dibeklihan Restoranında bir araya getirerek hazırladığı sürpriz doğum günü partisine gelen Gizem Çalı, bir anda kendisi için süslenen ve 30 yaş yazan balonları görünce oldukça duygulandı.

Hemen balonlarını alarak günün anısına poz veren Gizem Çalı, daha sonra arkadaşlarıyla sohbet ederek, birlikte keyifli bir gece geçirdi. Bir fotoğraf sanatçısı olma yolunda ilerleyen Gizem Hanım’a gelen Nikon’un D3400 modeli fotoğraf makinesi şeklindeki pastası da  gecenin bir diğer sürprizi oldu. Pastasını gördüğünde de şaşıran ve duygulanan Gizem Çalı, kendisini bir başka sürprizin beklediğinden habersiz pastasını üflerken, aslında doğum gününün en büyük sürprizi yine eşi Caner Çalı’dan geldi.

Caner-Gizem Çalı
Caner-Gizem Çalı

Kendisine pastasını yaptırdığı makinenin gerçeğini hediye olarak veren eşine “Caner Sen ne yaptın?” diyerek şaşkınlığını gizleyemeyen Gizem Çalı, eşinin kendisine yaptığı sürprizlerin 30’uncu yaş gününü unutulmaz kıldığını söyledi.

Aynı zamanda 3. evlilik yıl dönümlerini de kutladıklarını belirten Gizem Çalı,  “Ne kadar güzel bir duyguymuş bu kadar sevilmek. 30 yaşıma 3 büyük sürpriz ve otuzu aşkın sevenim ile ve sevdiğim dostlarımla birlikte girmek gerçekten çok büyülü. Ayrıca bu harika geceyi benim için düzenleyen, sürprizleri ile beni şımartan eşim Caner’e de hayatıma kattığı mutluluk ve değer için çok teşekkür ederim. Bu harika geceye gelen katılan düzenleyen emeği geçen herkese çok teşekkürler.” diyerek duygularını belirtti.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.