Bodrum’da Küba Gecesi

Bodrum’da Küba Gecesi

2584
0
PAYLAŞ
   

Özel gruplara 2013 yılından beri hizmet veren Siempre Tour, önceki akşam Bodrum’da Hindistan’lı ünlü ressam Maya Lalvani ev sahipliğinde özel bir geceye imza attı.

Maya Lalvani’nin Bodrum Türkbükü’nde bulunan evinde düzenlenen partiye Türkiye’nin çeşitli bölgelerinin yanı sıra dünyanın bir çok yerinden de özel misafirler katıldı. Geceye Sinan-Tülin Vardar, Saffet Sancaklı, Ediz Tuncay, Salim-Mine Karabacak ve Mete-Neylan Vardar çifti gibi tanınmış simalar da katılım gösterdiler.

SİNAN VARDAR

Küba konseptli gecede Küba’dan özel gelen müzisyen ve dansçılar misafirlere unutamayacakları bir gece yaşattılar. Siempre Tour patronları Murat Gökyoğuş ve kardeşi Levent Gökyoğuş’un organize ettiği gecede otuzuncu evlilik yıldönümünü olan bir çifte de sürpriz yapılarak pasta kesildi. Öte yandan Jolly Tour’un Onursal Başkanı Sinan Vardar ilerleyen yaşına rağmen, bitmek tükenmek bilmeyen neşesi ile geceye damgasını vurdu. Kübalı dansçıları kıskandıran dans performansıyla gecenin en dikkat çeken ismi olmayı başaran Vardar gençlere taş çıkarttı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.