BODRUM’ DA TAKİPÇİLERİ İLE BULUŞUYOR

BODRUM’ DA TAKİPÇİLERİ İLE BULUŞUYOR

213
0
PAYLAŞ
Kadınlara erkekler dünyasının alfa ve sırtlanlarını anlatan, ilişkilerde uygulanması gereken taktikleri maddeler halinde veren İkili İlişkiler Uzmanı&Yazar  Adil Yıldırım, üçüncü kitabı Med Cezir’i çıkarttı. Takipçileri  ile 13 Temmuz saat 18.30’da Bodrum Churchill roof bir araya gelecek. 
 
Kadınlara erkekler dünyasının sırlarını anlatan, ilişkilerde uygulanması gereken taktikleri maddeler halinde veren İkili İlişkiler Uzmanı Yazar  Adil Yıldırım, üçüncü kitabı Med Cezir’i çıkarttı. .
YouTube kanalında yüz binlerce takipçisi olan, katıldığı televizyon programlarında da büyük ilgi gören İlişki Uzmanı Adil Yıldırım, Zamanın Sessiz Ruhu ve Gecede Saklı Yalnız Aşıklar adlı kitaplarının ardından bu kez, yaz aşklarını ve ilişkilerde yaşanan trend konuları ele alan Med Ceziradlı romanıyla raflarda yerini aldı.
“Bu yaz sıcak geçecek” sloganıyla çıkış yapan roman bir kez daha erkek ruhunun kapılarını kadınlar için aralıyor.
Yazar Adil Yıldırım’ın imzasını taşıyan ve 2017 senesi haziran ayında okuyucuları ile buluşan roman Gecede Saklı Yalnız Aşklar kadınlara enteresan bir erkek karakterini sundu: “Bora Yaman”
Bora Yaman zamanla kalabalık bir kadın kitlesi arasında kült bir karaktere dönüştü ve roman sahnelerinin geçtiği Roma sokaklarında İtalyan kadınları ile yaşadıkları kadınlar arasında en çok konuşulan konuların arasında yer aldı. Öyle ki; kitabın yazarı Adil Yıldırım “Bora Yaman siz misiniz?” sorusu ile verdiği her seminerde karşılaşmaya başladı.
Bunun sebebi, Bora Yaman’ın aynı anda romantik, anlayışlı ve flörtöz olması, kadınlarla ilgili tespitleri, erkek dünyasıyla ilgili kadınlara verdiği çok hassas bilgiler ve en önemlisi erkek ruhunun kapılarını kadın okurlara sonuna kadar açıyor olmasıydı.
Bir de unutamadığı eski aşkı vardı tabi ki: Gökçe…
Aşık olduğu ve İstanbul’da bıraktığı eski sevgilisi Gökçe’nin gölgesi Roma sokaklarında Bora’yı her adımda takip ediyordu…

Gecede Saklı Yalnız Aşklar, üç kitaplık bir serinin ilk romanıydı ve devamı ne zaman gelecek sorusu kadın okurlar tarafından uzun süredir dile getiriliyordu.
Serinin devam kitabı Med Cezir kadın okurlara beklediklerinden daha fazlasını vaat ediyor: Romantizm, günümüzde ilişkiler, evlilikte aldatmaların sebepleri, unutulamayan eski aşkların erkek ruhundaki etkileri, erkeklerin ilişkiye bakış açısına dair başka hiçbir yerde bulamayacağınız bilgiler, erkeklerin evlilikten kaçma sebepleri, yaz aşklarının eşsiz tutkusu ve serinin ilk kitabında pek yer almayan yoğun erotik sahneler…
Bora Yaman bu kitapta kadınlarla farklı zaman ve mekanlarda yaşadığı erotizmi güçlü bir anlatım diliyle sergiliyor. Romanda hikaye Genova-Cinque Terra sahillerinden Camogli’de başlıyor; öte yandan romandaki sahnelerde farklı mekanları görüyoruz: Roma, Milano, Torino, İstanbul ve Ayvalık-Cunda.

Bora Yaman’ın başına İtalya’da enteresan olaylar gelirken, aşkın, ilişkilerin ve erotizmin dozu bir an olsun düşmüyor.
Bora Yaman karakteri, erotizmi ve kadınlarla yatakta yaşadıklarını anlatırken bir erkeğin yatakta hissettiklerini ve kadınlardan farklı olarak nelere dikkat ettiğini açıkça anlatıyor. Bir erkeğin nelerden zevk aldığını ve doyum noktasında neler hissettiğini bu satırlarda okuma imkanı buluyoruz.
İlk romanın ardından kadınlar arasında en çok sorulan sorunun cevabını Med Cezir’de buluyoruz:
“Acaba Bora ile Gökçe’nin yolları yeniden kesişecek mi?”
Kitabın final sahnesindeki söz ile bitirelim:
“Sonsuz aşk her şeyi göze alanlar içindir…”

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.