ALESSANDRO RÜZGARI BODRUM’DA ESECEK

ALESSANDRO RÜZGARI BODRUM’DA ESECEK

382
0
PAYLAŞ

Devlet opera ve balesinden sanatseverlerle büyük sürpriz… Ege’nin incisi Halikarnasos’da, Bodrum konserleri dizisi devam ediyor…

2018-2019 sanat sezonunda uluslararası kalitede projelere imza atan ve bir Türk opera markası yaratma hedefi ile yerel melodik zenginliğimizi dünya sanat arenasına taşıyan Devlet Opera ve Balesi orkestra ve yerli yabancı solist sanatçılarından oluşan topluluklar ve uluslararası dünya starları ile Bodrum’da muhteşem konserler dizisi devam ediyor.

OPERANIN GEORGE COOLONEY’İ

İtalya’nın kadife sesli tenoru, pop ve rock ile operayı harmanlayan gösterileri ile tanınan,  geçmiş kariyerinde ise klasik opera eserlerinin aranan tenoru Alessandro Safina Bodrum Konserleri kapsamında 30 Haziran’da Bodrum’da olacak.

Alessandro Safina

İtalyan belcantoları, müzikallerden parçalar ve opera aryalarından seçkilerle Bodrum Antik Tiyatrosu’nda gerçekleşecek konser İtalyan orkestra şefi Carlo Bernini yönetiminde Antalya Devlet Opera ve Balesi Orkestrası tenor Alessandro Safina ve soprano Tea  sanatseverlerle buluşacak.

 Safina ile özdeşleşen Luna şarkısı ile başlayacak konserin sahne düzenlemesini yine ünlü İtalyan rejisör  Enrico Stinchelli yaptı.

 “Bodrum Konserleri” Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında renkli sahne gösterileri, dünya starlarının konuk olduğu konserler, interaktif gösteriler, dans ve müzik ile devam edecek.

  Biletler www.biletiva.com ve Gişeler; KALE ÖNÜ 10:00-00:00 saatleri arası, OASİS AVM, TURGUT REİS MARİNA’da 15:00-23:00

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.