ALİN KADINLARI BULUŞTU

ALİN KADINLARI BULUŞTU

570
0
PAYLAŞ

Bodrum’da güzelliğine ve sağlığına düşkün kadınların tek adresi olan Alin Güzellik Merkezi, yeni yerinin açılışını geçtiğimiz gün gerçekleştirdi.

Bodrum’da verdiği hizmet ile sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Alin Beauty Lounge, geleneksel yeni yıl kutlamasını, 20 kuruluş yıl dönümünü ve yeni merkezinin açılışını tek bir davet altında gerçekleştirdi. Yeni adresi olan Bitez Mahallesi, Kanuni Sultan Süleyman Caddesi No:96’da açılışını yapan ve sonrasında da gelen misafirlerine bir konuşma yapan Alin Beauty Lounge’un sahibi Tülin Akgül Kök, 20 yıldır kadınların güzelleşmesine katkıda bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Yaklaşık 8 yıldır Bodrum’da hizmet veren Alin Beauty Long’un açılışını yaptıktan sonra 20. yıl kutlama pastasını kardeşi Tuğba Aydın ile birlikte kesen Tülin Akgül Kök, arkadaşlarının alkışları ile pastayı kestikten sonra, katılan davetlilerle birlikte günün anısına bir de fotoğraf çektirdi.

İstanbul’da başlayıp, Bodrum’da şube açan ve güzellik merkezi olmanın yanında güzel dostluklara yelken açan bir işletmenin sahibi olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Tülin Hanım, 20. yıla özel olarak hizmet verdiği her hizmette 20 gün boyunca %20 indirim uygulandığını da sözlerine ekledi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.