ALTIN ÇAĞI ALİN İLE YAKALAYIN

ALTIN ÇAĞI ALİN İLE YAKALAYIN

1320
0
PAYLAŞ
 

Bodrum’da genç, bakımlı ve kendine özen gösteren kadınların tam kapsamlı hizmet aldıkalrı güzellik merkezi Alin Beauty Lounge, Bodrum’a getirdiği son teknoloji ürünün kullanımı için gerekli olan semineri aldı.

Nora Medikal Satış Müdürü Murat Yerlikaya tarafından verilen seminer ile Bodrum’da bir çok kadının sorununa çözüm niteliğindeki cihazı kullanmaya başlayan Alin Beauty Lounge’un sahibi Tülin Akgül Kök, “Artık kadınlarımızın Bodrum’da kaşarını ameliyatsız kaldırıp, cildi maruz kaldığı olumsuz etkilerin izlerinden kısa sürede uzun ve etkili bir süreçte kurtaracağız.” dedi.

Bodrum’da kadınların sağlıklı cilt yapısı ve kalıcı güzellikleri için, sürekli araştırma yaptığını belirten Tülin Akgül Kök, kadınların ciltlerinin daha sağlıklı ve kalıcı olan bu uygulama için uzun süre yaptığı araştırmalar sonucu “Altın İğne” uygulamasının kalıcı ve yeni teknolojilere rağmen en doğru yöntem olduğu için bu teknolojiyi Alin Beauty Lounge’u tercih eden kadınların hizmetine sunmuş.

Yeni cihazı hakkında yaptığı açıklamada, uzun süredir kullandığı Dermoroller, Dermopen gibi uygulamaların devamı ve daha gelişmişi olduğunu söylediği Altın İğne uygulamasının, daha yeni ve farklı teknolojilere rağmen en doğru uygulama olduğunu da sözlerine ekledi.

Tülin Akgül Kök, açıklamasına şöyle devam etti;

“Altın iğne cerrahi olmayan bir tedavi şeklidir. Cihaz cildin alt katmanlarına yüksek frekanslı enerji gönderir, cilt altına kontrollü hasar vererek, kesintiye uğramadan vücudun doğal kolajenini ve iyileşme süreçlerini uyarır. Altın iğnenin diğer adı franksiyonel radyofrekans tedavisidir ve cilt üzerindeki pek çok sorunu çözümleyebilen etkili bir tedavidir. Radyofrekans enerjisi, hali hazırda cerrahi işlemlerde kanamayı durdurmak ve kanatmadan işlem yapmak amacıyla kullanılır. Franskiyonel radyofrekans, kontrollü bir şekilde cilt altına hasar verir. İşleme altın iğne uçlarının eklenmesi ise, bu enerjinin dağılmadan, cilt yüzeyine zarar vermeden sadece cilt altını etkileyerek ve deri yüzeyinde de gereksiz enerji kaybını önleyerek iletmesini sağlar.

Yüzdeki ince kırışıklıklar, tüm bedendeki form kaybı ve sarkmalar, cilt gençleştirme, sivilce, akne, yanık ve yara izi gibi sorunlar, gözaltı morlukları, gebelik sonrası ve kilo alma sonrası oluşan çatlaklar, cilt gözeneklerini sıkıştırma, akneli cilt sorunları, boyun, gıdı ve dekolte bölgesi form kayıpları Altın iğne ile çözümlenebilir. ilk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar elde edildiği gibi, uzun süre süren bir etkiye de sahiptir. Tüm cilt tipi ve cilt rengine uygulanabilen bir tedavi şeklidir.”

 

 

Cihazın yetkili dağıtım firması olan Nora Medikal’in Satış Müdürü Murat Yerlikaya, cihazın işlevleri hakkında şunları söyledi; “İleri yaş, mevsimsel değişimler, hava kirliliği, kimyasallar ve yaşam koşullarından olumsuz etkilenen cilt, diğer organlardan daha hızlı yaşlanır. Ciltte yaşlanma etkilerine bağlı olarak kırışıklık ile birlikte lekeler de oluşur.  Cildin sağlıklı ve genç görünümü için kullanılan uygulamalarda, özellikle son yıllarda “Altın İğne” olarak bilinen “fraksiyonel radyo frekans radyo dalgaları” ön plana çıkmaktadır. Cildin yüzeyine etki etmeden direkt olarak cilt altına ulaşılarak; cildin parlak, gergin ve sağlıklı olmasını sağlayan altın iğne uygulaması ile cilt üzerindeki birçok sorun da tedavi edilebilmektedir.”

Altın İğne diğer adıyla fraksiyonel radyo frekans tedavisi, sadece yüz bölgesi değil, vücut için de önerilen bir yöntem. İnce kırışıklıkların giderilmesinde, cilt gençleştirmede, sivilce izleri, çukurluklar ve yara izlerinin giderilmesinde, yanık izleri tedavisinde, gözaltı morluklarının tedavisinde, hamilelik çatlaklarında, gözenek sıkılaştırmada, akne tedavisinde,boyun ve dekolte bölgesini toparlamada özellikle kullanılması tavsiye edilen ürünün en önemli özelliği ise, uzun süreli kalıcı başarı elde edilmesi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.