ANTALYA’DA KONSER, BODRUM’DA SİNGLE

ANTALYA’DA KONSER, BODRUM’DA SİNGLE

220
0
PAYLAŞ

Sahne performansıyla ve sanatçı kimliğiyle  Bodrum’da sevilen Hakan Girit, kendisi gibi Bodrum sevdalısı ve Bodrum’a yerleşen çok değerli müzisyen arkadaşlarıyla sahne performanslarına devam ediyor.

Profesyonel müzik hayatına, Grup Piramit‘in solistliğini yaparak başlayan Hakan Girit, 90’ların başında genç yaşına rağmen, Modern Talking, Johny Logan, Barış Manço, MFÖ başta olmak üzere bir çok sanatçı ve grupla  konserler vermişti.

1o yılın üzerinde bir süredir Bodrum’da yaşayan ve çalışmalarına Bodrum’da devam eden Hakan Girit, Tarkan, Ajda Pekkan ve Mustafa Sandal’a vokal olarak eşlik eden Berna Keser, Rafet El Roman’ la yıllarca çalışan baterist Cem Beyenan, saksafonda jazz üstadı Tuğrul Abay, keyboard da ses mühendisi Serhan Kandemir, ve O Ses Türkiye’den gitarist Deyiş  Devran’dan oluşan orkestrasıyla geçtiğimiz yılbaşında Bodrum’dan Antalya’ya giderek, yeni yıl konseri verdi.

Yılbaşı programları kapsamında Ela Quality Resort ve Xanadu Resort Belek’de sahne alan Hakan Girit, Orchestra’sı ile muhteşem bir performans sergiledi. Yüzlerce kişi şarkılara eşlik ederek yeni yıla girdiler. Gördüğü ilgiden oldukça memnun kalan Hakan Girit, yeni single çalışmalarını sürdürdüğünü ve Bodurm’un verdiği ilham ile hayranlarına yine muhteşem bir şarkı armağan edeceğini belirtti.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.