ARAS’TAN SARUHAN’A YERİNDE MESAJ

ARAS’TAN SARUHAN’A YERİNDE MESAJ

1167
0
PAYLAŞ
 

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adaylığı başvurusu yapan Ahmet Aras, kendisi gibi başkanlık yarışı için aday adaylığı başvurusu yapan ve dün adaylığı açıklanan Mustafa Saruhan’a kendi kişisel sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla mesaj gönderdi.

Yazdığı mesajda, oldukça samimi bir dil kullanan Ahmet Aras, duygu düşünce ve temenilerini şu şekilde dile getirdi;

“Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, Bodrum Belediye Başkan Adayımız olarak Sn. Mustafa SARUHAN’ ı dün itibarıyla açıklamıştır. Adayımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Büyük Atamızın önderliğinde, demokratik, laik ve çağdaş Türkiye Cumhuriyetinin kurucu iradesi ve savunucusu Cumhuriyet Halk Partimizin, yılmaz bir ferdi olarak, partime hizmete ve mücadeleme devam edeceğim. Belediye Başkan Aday Adaylığım sürecinde bana destek veren çalışma arkadaşlarıma, dostça yarıştığımız aday adaylarımıza, parti yönetimine, örgütümüze, delege ve üyelerimize, hemşehrilerime, aileme, akrabalarıma, dostlarıma teşekkür ediyorum. Bu süreçte bana inanan, sempati duyan ve kucaklayan, ayrıca her zaman ve her mecrada hizmet etmekten onur duyacağım Bodrum Halkına saygı ve sevgilerimi sunuyorum. #bodrum #chp#martınsonubahar 

Yaptığı bu ince davranış ile tebrik edilen Ahmet Aras’ın çevresi, herkese açık yaptığı tebrik yazısı için, böylesi birlik ve beraberlik mesajlarının parti içindeki ve dışındaki herkese örnek olması gerektiği mesajlarıyla cevap verdiler.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.