ASİLZADELERİN TERCİHİ “BODRUM”

ASİLZADELERİN TERCİHİ “BODRUM”

2332
0
PAYLAŞ
   

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte Dünya’nın ünlü asilzadeleri de Bodrum Koylarında boy göstermeye başladı. Sadece Türkiye ünlülerinin değil, tüm dünyanın göz bebeği olan Bodrum’da geçtiğimiz günlerde prensesler, kraliyet üyeleri yaza damgasını vurdu. İşte O Haberler…


TAYLAND KRALİYET AİLESİNİ MİSAFİR ETTİ

Fenerbahçe’nin yeni başkanı Ali Koç’un annesi Çiğdem Simavi, tatil için geldiği Bodrum da yurt dışından misafirlerini ağırladı. Divan Hotel’in iskelesinde keyifli bir akşam yemeği organize eden Çiğdem Simavi Tayland Kraliyet ailesi fertleri ağırlayarak çok özel bir yemek verdi. Özellikle fotoğraflarının çekilmemesini tembih eden Çiğdem Simavi gece boyunca Tayland’lı misafirleri ile yakından ilgilendi. Yemek sonrası otele geçerken fotoğraflarının çekildiğini fark eden Çiğdem Simavi “Çekmeyin istemiyorum” sözleriyle sahilden uzaklaşarak hızla otele girdi.


Prenses Nilüfer Jah
Prenses Nilüfer Jah

PRENSES NİLÜFER JAH TÜRKBÜKÜ SAHİLİNDE YÜRÜYÜŞ YAPTI

Eski Türkiye güzeli merhume Manolya Onur’un Haydarabad  Nizamı Mükerrem Bereket Jah ile evliliğinden olan kızı Prenses Nilüfer Jah önceki gün Türkbükü sahilinde yürürken görüntülendi.  Kızarkadaşı ile birlikte sahil turu yapıp alışveriş yapan genç prenses en sade ve doğal hali ile böyle görüntülendi. Sahil şeridinde tempolu yürüyüş yapan Nilüfer Jah daha sonra Mavi otelin iskelesinden bota binerek arkadaşı ile uzaklaştı.


Gül Dürüst ve torunu Ekrem
Gül Dürüst ve torunu Ekrem

İKİNCİ KEZ DÖVME YAPTIRDI

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Gül Dürüst yaklaşık 20 gün önce tatile gelen torunu ile vakit geçirmekten çok büyük keyif alıyor. Türkbükü Mavi Otel’de kalan torunu ile dolu dolu vakit geçirin Gül Dürüst torunun bir dediğini iki etmiyor. 15 gün önce torunun isteğini kırmayarak Türkbükü’nde bulunan Poyraz Tattoo’da geçici dövme yaptıran babaanne Gül Dürüst torunun kolundaki dövme güneş ve denizden dolayı kaybolunca ikince kez torunu ile dövmeciye geldi. Türkbükü’nün en ünlü dövmecisi olan Poyraz Tattoo’da  15 gün önce ejderha dövmesi yaptıran Ekrem, dövmenin silinmesi üzerine aynı yere bu sefer rahmetli dedesi Ekrem Dürüst’ün de yöneticiliğini yaptığı Galatasaray takımının dövmesini yaptırdı.


İpek Ayaydın Abdik
İpek Ayaydın Abdik

İPEK AYAYDIN’IN AKŞAM SEFASI

Kadın giyim sektörünün başarılı markalarından İpekyol’un Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ayaydın’ın kızı İpek Ayaydın Abdik yaz tatilinin geçirmek için kızı ile birlikte Bodrum’da anne ve babasının yanına geldi. Gün boyunca kızı ile vakit geçiren İpek Ayaydın Abdik fırsat buldukça Türkbükü sahiline inerek kızarkadaşları ile buluşuyor. Geçtiğimiz akşam üstü kızarkadaşları ile Mavi Otel’in cafesinde bir araya gelen İpek Abdik daha sonra kısa bir sahil yürüyüşü yaptıktan sonra kendisini bekleyen aracına binerek evine geçti.


YAŞGÜNÜNDE YENİ BİR AŞKA YELKEN Mİ AÇTI?

Beşiktaş Kulübü’nün eski Başkanı Serdar Bilgili önceki akşam yaş günü Bodrum’da kutladı. Serdar Bilgili doğum gününde yanında oturan bayanlar dikkat çekti. Geçtiğimiz aylarda adı Hakan Uzan’ın eski eşi Özlem Kızılkaya anılan Serdar Bilgili geçtiğimiz gece Garos’da kutladığı doğum günü yemeğinde yanındaki bayan kafaları iyice karıştırdı. Özellikle sağında oturan bayana tek gül vermesi yeni bir aşkmı sorusunu akıllara getirdi. Türkbükü’nün gözde balıkçısı Garos’da güzel bir akşam yemeği ardından kesilen doğum günü pastasından sonra Serdar Bilgili misafirleri ile birlikte 56. Yaş gününü kutlamalarına devam etmek için Sess Bar’a geçtiler. 56. Yaş gününü kutlayan Serdar Bilgili yaşını soran basın mensuplarına esprili bir şekilde “35 yaşına bastım” diyerek yaşını gizlemeye çalıştı. Keyifli bir akşam yemeğinin ardından Serdar Bilgili sabahın ilk ışıklarına kadar Sess’de eğlenerek kafaların karışmasına sebep olan bayan ile  doğum gününü doyasıya kutladı.


ORHAN BABA BODRUM TATİLİNE BAŞLADI

Son dönemde oynadığı reklam filmiyle uzun süre gündemden düşmeyen arebesk müziğin Orhan babası Orhan Gencebay ve hayat arkadaşı Sevim Emre Bodrum tatillerine başladı. Geçtiğimiz akşam ayaklarının tozuyla Türkbükü sahiline inen çift bir süre yürüyüş yaptıktan sonra  By Balıkçı’da mola vererek soluklandılar. By Balıkçı’nın genç işletmecisi Merve hanım, Orhan Gencebay ve Sevim Emre’yi ağırlayarak yorgunluk kahvesi ikram etti. Yorgunluk kahvesini içtikten sonra arabesk müziğinin Orhan Babası hayat arkadaşı ile kendisini bekleyen aracına bindi.


Sinan-Tülin Vardar

YILLARA MEYDAN OKUYAN MUTLULUK

Jolly Tour Onursal Başkanı Sinan Vardar eşi Tülin Vardar her yıl olduğu gibi bu yılda çok sevdikleri Bodrum’da tatlilerine tüm hızı ile devam ediyorlar. Yaz başından beri Hebilköy’deki villarında tatil yapan Vardar çifti her akşam üstü yürüyüş yapmak için Türkbükü sahilini tercih ediyorlar. Gün batımı ile birlikte Türkbükü sahilinde bir saat yürüyüş yapan Sinan Vardar eşi Tülin hanım ile birlikte yorgunluk kahvelerini Mavi Otel’in iskelesinde yudumlarken akşam yemeğine aynı yerde bulunan Arnavutköy Balıkçısına geçirmeyi tercih ettiler.


Yasemin Aloğlu

DOSTLARIYLA BALIK KEYFİ

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Yasemin Aloğlu önceki akşam dostlarıyla birlikte Türkbükü sahilinde yürürken görüntülendi. Türkbükü’nün gözde balıkçılarından Garo’s da gün batımı eşliğinde balık keyfi yapan Yasemin Aloğlu ve dostları gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan ayrıldılar.


 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.