YOĞUN TALEP ÜZERİNE ALİ SAYAR

YOĞUN TALEP ÜZERİNE ALİ SAYAR

2887
0
PAYLAŞ
   

Bodrum’da bu yaza damgasını vuran Türkiye’de İtalyan mutfağının en iyi temsilcilerinden Serafina Mare, Bodrum’trend mekanları arasına girmeyi başardı.

İstanbul’dan sonra Ege’ye inerek Bodrum’da üçüncü şubesini açan, Serafina Mare,  Bodrum’un en gözde koylarından Gündoğan Küçükbük’te yeni proje Seba Küçükbük Evleri ve Seba Residence’nin plaj kısmında gündüz ve gece hizmet vermeye devam ediyor.

Gündüzleri plaj kısmında müşterilerine güneş ve deniz eşliğinde İtalyan mutfağının lezzetleri sunan mekanın işletmecileri, Salı ve Cuma geceleri dj olarak müzik yapan Ali Sayar’ın müzikli gecelerini yoğun istek üzerine üç geceye çıkararak Perşembe gecesini de eklediler.

Ali Sayar’ın programını izlemeye gelen birbirinden ünlü isimler akşam yemeklerini Ali Sayar’ın seçkisinde yer alan müziklerle daha da keyifli hale getirdiler. Her programında ünlü isimleri bir araya getiren Ali Sayar’ı Serafina Mare ‘de izlemeye gelenler arasında  Arzu-Ömer Sabancı, Begüm-Serkan Öke, Cengiz-Ayfer Karavan, Gamze-Nedim Keçeli, Hande Yılmaz, Çişem-Eren Baki, Merih Turan, Gezin Üründür, Öznur Yakın, Pelin Karahan, Tansel-Didem Özenbay, Harika-Samim Baki, Serap Erdem ve Recep-Begüm Aydemir gibi birbirinden ünlü isimler vardı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.