“Baa Bahçe” şenlendi

“Baa Bahçe” şenlendi

9451
0
PAYLAŞ
Açılış Kurdelasını Kaymakam Mehmet Gödekmerdan, Başkan Mehmet Kocadon ve BODTO Başkanı Mahmut Kocadon kesti
Açılış Kurdelasını Kaymakam Mehmet Gödekmerdan, Başkan Mehmet Kocadon ve BODTO Başkanı Mahmut Kocadon kesti

Atilla Serttaş ve Vedat Atlı’nın işletmeciliğini yaptığı Bitez’de bulunan Baa Bahçe resmi açılışını yaptı. Açılışa başta Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ile Bodrum iş dünyasından yüzlerce seçkin misafir katıldı. İsim babasının Cem Yılmaz olduğu mekan açılış saatinden, akşam saatlerine kadar yüzlerce misafirini ağırladı…

Damak tadına ve görselliğe hitap eden mekanda her şeyin ince ince düşünüldüğünü belirten Atilla Serttaş, “Burayı açarken, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündük. Asırlık ağaçların bulunduğu, herkesin kafasın dinleyip, dostlarıyla sohbet edebildiği, lezzet için en güzel et çeşitlerimizi sunduğumuz Baa Bahçede misafirlerimize hep daha iyisini tattırmak da ana prensibimiz olacak. Bahçesinde çocuklarınızın rahatlıkla oynayabileceği, sincapların dolaştığı ve 400 kişiye hizmet verecek olan Baa Bahçe’yi ortağım ve değerli Ağabeyim Vedat Atlı ile birlikte Bodrum’a kazandırmaktan çok mutluyum” dedi.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon kısa birer konuşma yaparak işletmecilere hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Bodrum Kaymakamı ve Belediye Başkanının kurdeleyi keserek resmi açılışı gerçekleştirmesinin ardından açılışa katılanlar, 5 hanımdan oluşan fasıl grubunun keyifli şarkılarıyla birlikte Baa Bahçe’nin eşsiz lezzetlerinin de tadına baktılar.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.