BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORGANİZE İŞLER’DE

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORGANİZE İŞLER’DE

484
0
PAYLAŞ

Bahçeşehir Koleji Bodrum kampüsü eğitimcileri, Bahçeşehir Koleji’nin ana sponsorluğunu üstlendiği “Organize İşler 2: Sazan Sarmalı” filmini izledi. Bodrum kampüsü kurucusu Selçuk Haşar’ın davetiyle bir araya gelen öğretmenler ve okul personeli, Oasis AVM’deki Cinemarine’de buluştu. Film akşamına, Selçuk ve Nilüfer Kul Haşar’ın yakın dostları ve gazeteciler de katıldı.

Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı, baş rollerinde ise Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ ve Ezgi Mola’nın rol aldığı filmi kahkahalarla izleyen Bahçeşehir’liler, özellikle Tatlıtuğ’un canlandırdığı “Sarı Saruhan” karakterine tam not verdi.

Vizyondaki ikinci haftasında rekor izleyici kitlesiyle 2 milyonluk gişe başarısını yakalayan Yılmaz Erdoğan imzalı Organize İşler Sazan Sarmalı filmini Cinemarine salonunda izleyen Bahçeşehir’liler, film çıkışında “Uzun zamandır izlediğimiz en kaliteli Türk filmlerinden biriydi” yorumlarını yapmaktan geri kalmadılar.

Bu arada Bodrum Bahçeşehir Koleji, önümüzdeki eğitim döneminde açılacak Anadolu Lisesi’nin hazırlıkları için yoğun mesai harcıyor. Deneyimli öğretmenleri ve modern eğitim sistemi ile yüzyıl bireyleri yetiştirme hedefiyle çalışan okulun lise kabul sınavı 16 Şubat tarihinde Bodrum’da yapılacak.

Selçuk-Nilüfer Haşar

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.