BARINAKLAR İÇİN KOŞTURDUDULAR

BARINAKLAR İÇİN KOŞTURDUDULAR

558
0
PAYLAŞ
 

Çağdaş Bodrum Yarı Maratonunu proje direktörleri ile sporcular, Bodrum Belediyesi Geçici Hayvan Barınağı ve Turgutreis Geçici Hayvan Bakımevi’ne sağlık malzemeleri ve mama yardımında bulundular. Satın alınan malzemeler, bakımevlerine gidilerek Füsun Uslu ve İnci Kutay’a teslim edildi…

Çağdaş Bodrum Yarı Maratonu direktörü Engin Çetinay, yarıştan elde edilen kayıt ücretlerinin %15’inden ettikleri gelirle Bodrum Belediyesi Geçici Hayvan Barınakları’na yardımda bulunma kararı almış olduklarını ifade ederek, “Bu kapsamda, barınaktaki görevli arkadaşlardan aldığımız listeye göre alışverişimizi yaptık.  Aldığımız tıbbi cihaz ve tıbbi malzemeleri, kuru ve yaş mamaları Füsun ve İnci Hanım’a teslim ettik. Geçici olarak barınakta bulunan sahipsiz minik dostlarımıza Çağdaş Bodrum Yarı Maratonu’na katılan tüm sporcular adına destek olmak istedik. Seneye, Bodrum Yarı Maratonu’na katılımın daha çok olmasıyla katkımızın daha da fazla olacağını buradan söyleyebiliriz. Çağdaş Bodrum Yarı Maratonu Sosyal Sorumluluk Projesi’nin mimarı olan Özge Gündoğdu’ya, tüylü dostlarımıza her fırsatta yardım ulaştıran Deniz Terzi’ye, bu projede sadece saf sevgiyle çalışan tüm gönüllü arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

BU KAMPANYA TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLSUN…

Füsun Uslu ve İnci Kutay gönüllü olarak yaptıkları destekten dolayı Çağdaş Bodrum Yarı Maratonu’na katılan tüm sporculara da teşekkür ederek “Bu tür kampanyaların tüm Türkiye’ye örnek olmasını diliyoruz ve bu projelerin daha da büyütülerek yapılmasından yanayız. Sonuçta yapmış olduğunuz bu güzel proje barınağımızdaki canlarımıza hayat verecek ve beslenmelerine katkı sağlayacak. Projeniz çok makbule geçti, veteriner hekimlerimiz ile birlikte ihtiyaçları size bildirdik, elinizden gelen yardımı sağlamışsınız, bu canlarımız için inanın çok faydalı olacak.  Gönüllü desteğiniz için veteriner arkadaşlarımız, tüm hayvan severler, derneğimiz ve canlar adına sizlere çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.