BESİAD’DIN YENİ DÖNEM BAŞKANI NESLİHAN NAZLIOĞLU

BESİAD’DIN YENİ DÖNEM BAŞKANI NESLİHAN NAZLIOĞLU

160
0
PAYLAŞ
Bodrum Esnaf, Sanayici Ve İş İnsanları Derneği (BESİAD) 12. Olağan Genel Kurulunda yeni yönetim seçildi. BESİAD’ın yeni başkanı iş insanı Neslihan Nazlıoğlu oldu.

Bodrum Esnaf, Sanayici Ve İş İnsanları Derneği (BESİAD) 12. Olağan Genel Kurulunda yeni yönetim kadınlara emanet edildi. İlk kadın başkanı Ayşe Özer’den sonra BESİAD’ın yeni başkanı iş insanı Neslihan Nazlıoğlu oldu.

Nazlıoğlu konuşmasında “Ben bir Türk kadını olarak bugün burada sizlere hitap edebiliyorsam bunu Ulu Önder Atatürk’e borçlu olduğumu biliyor, O’nu saygı ve minnetle anıyorum. Her eğitimli kadının bu Cumhuriyete bir borcu vardır. Bende bu borcumu Bodrum’un iş dünyasına hizmet edip, Bodrum’un gelişmesine katkıda bulunarak ödemek istiyorum” dedi.

Neslihan Nazlıoğlu

Son olarak Engin Ali Kaplan’ın başkanlığını yaptığı BESİAD’da başkan yardımcılığı görevini yürüten iş insanı Neslihan Nazlıoğlu ve ekibi tek liste ile katıldığı seçimde oy birliği ile seçildi.

 

Yeni yönetim kurulu oluşturan Neslihan Nazlıoğlu ise genel kurula teşekkür konuşmasında; “Bodrum’un kazandırdığını Bodrum’a geri kazandırma ilkesiyle çıktığım BESİAD yolculuğunda örgütlenmenin, iş dünyasındaki Güç birliğinin ne kadar önemli olduğunu gördüm. Yerel yönetimler ve diğer STK’lar ile yapılan işbirliği sonucu iş dünyası ve Bodrum için iz bırakan projeler ürettik. BESİAD, benzer STK’lar içerisinde her zaman çıtasını en yükseğe taşıyan çok güçlü bir STK’dır. Hedefimiz her dönem olduğu gibi 12’nci dönemde de bölgesel platformlarda lider rol üstlenerek bölgedeki yerel ulusal ve uluslararası girişimleri hızlandırmak olacak. Evrensel gelişmeler ışığında bölgesel kalkınmayı sürükleyen bir sivil toplum örgütü olmak olmak istiyoruz.” Dedi.

Genel kurulda bir veda konuşması yapan Engin Ali Kaplan, pandemi ve sonrasında yaşanan yangınlarda ekonomik bütün dinamiklerin alt üst olduğunu belirtti.

BESİAD’ın yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Başkan Neslihan Nazlıoğlu
Başkan Yardımcısı Murat Oğan
Genel Sekreter Serkan Deveci
Sayman Murat Özkaya

Yönetim kurulu üyeleri;
Şemsi Ozan, Hafize Dilek Öz, Yılmaz Algül, Elvan Bilgin, Nazlı Aydoğan, Şehval Öztürk, Tevfik Koç, Kamil Abuzer Küsülü

Yedek Üyeler;

Hakan Altınsoy, Ali Çalıkoğlu, Erdal Balcı, Barbaros Güneş, Seha Ergene, Mehmet Kadir Kılınç, Onur Ercan, Kemal Özyurt, Etem Sagat, Feridun Sezgin, Ahmet Gümüş ve Gündüz Nalbantoğlu’ndan oluşuyor

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.