BİHTER MEREY “KAYGI” DEDİ

BİHTER MEREY “KAYGI” DEDİ

461
0
PAYLAŞ

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, geçtiğimiz gün Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Bihter Merey sunumu ile “Kaygıdan Kaygılanmak” konulu bir söyleşiye ev sahipliği yaptı.

Düzenlediği etkinlikler ile ziyaretçilerine, alışverişin yanı sıra eğlence ve kültür aktiviteleri de sunan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, alanında uzman kişiler tarafından, sağlıklı beslenme ve mutlu yaşam sohbetleri gerçekleştiriyor.

Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Bihter Merey

Sağlık ve psikoloji alanlarında birçok konunun uzman kişiler tarafından irdelendiği sohbetlerde konuşmacı konuk olarak katılan Psikoloji Bodrum Danışmanlık Merkezi’nin sahibi Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Bihter Merey, Kaygılarımızı masaya yatırdı.

Hayatlarımızda mutlak bir yeri olan Kaygılar hakkında bilgiler veren Bihter Merey, salonun tamamen dolduğu ve salon dışında kendisini dinleyen kalabalık izleyici topluluğuna kaygılarımızla nasıl başa çıkmak gerektiğiyle ilgili de bilgilendirmelerde bulundu.

Yaklaşık 1 saat süren sunumun ardından izleyicilerinin sorularını cevaplayan Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Bihter Merey, katılımcılar arasında yaptığı çekiliş ile dinleyicilerine David Buns’ün “İyi Hissetmek” isimli kitabını hediye etti.

Klinik Psikolog Bihter Merey’in “Kaygı isimli sunumu ile Ocak programını tamamlayan Sağlıklı Beslenme ve Mutlu Yaşam Sohbetlerinin Şubat programı, Bodrum’da uyguladığı diyet programıyla, bir anda tüm ülke genelinde dikkatleri üzerine çeken Diyetisyen Banu Belkıs Güner ile devam edecek. 9 Şubat Cumartesi Günü, saat 14.00’te “Tüm Hastalıklar Bağırsakta Başlar” başlıklı konusu ile yaşam standartlarımızı yükseltecek formülleri izleyicileri ile paylaşacak olan DYT. Banu Belkıs Güner, çarpıcı konusu ve çözümleri ile karşınızda olacak.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.