BİLFEN DENEYİMLİ ÇALIŞANLARINA ÖDÜL

BİLFEN DENEYİMLİ ÇALIŞANLARINA ÖDÜL

808
0
PAYLAŞ
 

Bilfen Şirketler Topluluğu tarafından her yıl düzenlenen geleneksel kıdem ödülleri töreni, genel müdürlük ve grup şirketlerinin yönetici ve çalışanlarının katılımı ile gerçekleşti. Bilfen ailesinin çeşitli kademelerinde 5, 10, 15, 20, 25 ve 30. hizmet yılını dolduran çalışanların ödüllendirildiği gecede duygu dolu anlar yaşandı.

Bilfen ailesinin bir parçası olmanın onur ve mutluluğunu bir arada yaşayan çalışanlar, isimlerinin tek tek okunmasıyla sahneye çıkıp ödüllerini Bilfen Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih ÖZTÜRK’ün elinden aldılar. 

Çatısı altında çalışanlarına uzun yıllar istihdam olanağı sağlayan Bilfen, bu yönüyle birçok markaya örnek oluyor. Her yıl bunu bir ödül töreni ile taçlandıran kurum, başarıya giden yolda birlik ve beraberliğin, bir aile olabilmekten geçtiğinin de  altını çiziyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan 2019 yılı kıdem ödülleri töreninde farklı birçok kademede görev yapan personel hem ödüllerini aldı hem de kendileri için hazırlanan programla yoğun çakışma tempolarına kısa bir ara verdi.

Gecede yaptığı konuşmada Bilfen Şirketler Topluluğunun başarısında büyük bir heyecan ve bağlılıkla yaptıkları işe sahip çıkan çalışanlarının önemine değinen Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih ÖZTÜRK; “Eğitimden yayıncılığa, matbaadan toplu yemek üretimine, inşaattan servis taşımacılığına kadar bünyemizde yer alan 19 şirket ve 7000’i aşan çalışanımız ile büyümeye devam ediyoruz. Bu başarının altında sizlerin emeği çok büyük. Sizlerle beraber  çok güzel işler başardık ve başarmaya devam ediyoruz. Ne mutlu bize ki sırtımızı dayadığımız sizler kadar işini emekle, gönülle yapan çalışma arkadaşlarımız ile yol alıyoruz.” dedi.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.