BİLNETLİ ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET

BİLNETLİ ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET

458
0
PAYLAŞ
 

Bilnet Okulları, öğrencilerine iyi birer insan olmaları yolunda farkındalık kazandırmaya ve öğrencilerini akademik başarılarının yanında duyarlı bireyler olarak yetiştirmeye de devam ediyor. Bu kapsamda Bilnet Okulları Bodrum Kampüsü öğrencileri, 10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası’nda Ortakent Yahşi Engelliler ve Rehabilitasyon Okulu’na ziyaret ettiler.

Engelli insanların sorun ve taleplerine karşı toplumsal duyarlılığın artırılması amacıyla Bilnet Okulları Bodrum Kampüsü 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri, Ortakent Yahşi Engelliler ve Rehabilitasyon Okulu öğrencileriyle unutamayacakları güzel bir gün yaşadılar.

Bir ders saati boyunca rehabilitasyon okulundaki öğrencilerin yaptığı çalışmaları yerinde gözlemleyen Bilnetli öğrenciler, teneffüs aralarında çalan müzik eşliğinde bir arada dans ederek eğlenirken aynı zamanda rehabilitasyon öğrencilerinin toplumla kaynaşmasına da fayda sağlamış oldular.

Öğrenciler bu güzel günde fiziksel ve zihinsel engellerin dostluğa engel olmadığını en güzel şekilde kanıtlamış oldular.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.