BODRUM CENNETTE BULUŞTU

BODRUM CENNETTE BULUŞTU

5464
0
PAYLAŞ
   

Çağdaş Holding, geçtiğimiz gün Cennet Koyu’nda Bodrumlulara özel bir parti düzenledi.  ‘Summer Party’ adı altında düzenlenen davette Bodrum cemiyet ve iş dünyasının da içinde bulunduğu  önemli isimler yer aldı.

Bodrum’un simgesi haline gelen Çağdaş Holding Bodrumluları ve özel müşterilerini “Çağdaş Summer Party”de buluşturdu. 27 Temmuz Cuma akşamı Bodrum’un en güzel köşelerinden biri olan Cennet Koyu’nda gerçekleşen parti Bodrum iş dünyasının önemli isimlerini, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini, ilçe yöneticileri ve Çağdaş Holding’in özel müşterilerini bir araya getirdi.

Çağdaş Cennet Koyu Evleri sahilinde gerçekleşen partide Çağdaş Holding, aralarında  Metin Uca, Bodrum belediyesi meclis üyeleri ve iş dünyasından  isimlerin  bulunduğu iki yüzün üzerinde konuğa ev sahipliği yaptı.

“Çağdaş Summer Party” adlı etkinlikte konuklar, Cennet Koyu’nun eşsiz manzarası eşliğinde yazın tadını çıkarken Avantgarde’ın benzersiz lezzetleri ve ünlü DJ Ogün Saka’nın performansıyla keyifli bir gece yaşadı.

 Projeyi yakından incelediler

Çağdaş Summer Party’nin konukları Cennet Koyu’nda Çağdaş Holding tarafından yapılan projeyi de inceleme fırsatı buldular. Bodrum’un en nadide koyunda yapımı devam eden Cennet Koyu Evleri, 31 lüks konuttan oluşuyor. 30,552 metrekare arazi üzerine inşaa edilen Cennet Koyu Evleri’nde 24 adet dubleks, 7 adet tek katlı taş ev ve 26 odalı butik bir otel de bulunuyor. Davetliler, kendine özel sosyal tesisleri ve plajı da olan, Bodrum’da büyük merak uyandıran bu özel projeyi yakından inceleyerek proje hakkında bilgi aldılar.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.