BODRUM DANSLA ŞENLENDİ

BODRUM DANSLA ŞENLENDİ

361
0
PAYLAŞ

29 Nisan Dünya Dans Günü Kutlama Şenlikleri Bodrum İskele Meydanında rengarenk görüntüler eşliğinde gerçekleşti. Bodrum Dans Kulübü tarafından bu yıl yirmincisi gerçekleştirilen şenliğe 32 grupta yaklaşık 900 dansçı, gösterilerini sergiledi.

Muğla Büyükşehir Belediyesinin ana sponsorluğunda, Muğla Valiliği, Bodrum Kaymakamlığı, Türkiye Dans Sporları Federasyonu, Muğla Gençlik Hizmetleri İl Spor Müdürlüğü, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bodrum Belediyesinin de destek verdiği şenlikte yüzlerce dansçı, rengarenk kostümleri eşliğinde meydanda gösterilerini sergilediler.

Binlerce kişinin izlediği şenlik, Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci’nin açılış konuşması ile başladı. Özvezneci konuşmasında: Bodrum’da faaliyet gösteren ve uluslararası yarışmalarda dereceler alan sporcu ve antrenörlerini sahneye davet eti ve tebrik etti. Ardından Türkiye Dans Sporları Federasyonu Başkanı baş danışmanı Ali Çakır, federasyon başkanı Tolgahan Çinkitaş’ın mesajını okudu. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise etkinliği düzenleyen Bodrum Dans Kulübü başkanı Fatih Özvezneci ve ekibine teşekkür etti, bu tarz organizasyonların belediye tarafından her zaman destekleneceğinin mesajını verdi.

10 Avrupa ülkesinden gelen, şenliğin organizasyon, tanıtım, promosyon ve medya çalışmalarını yürüten 19 gencin hazırladıkları şenlik açılış gösterisi ile başlayan gösteriler saat 22.30 a kadar devam etti.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.