BODRUM DANSTA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ

BODRUM DANSTA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ

1030
0
PAYLAŞ
 

Rusya ‘nın Sochi ilinde yapılan ”Avrupanın Umudu” adlı 1500 kişinin katıldığı Dans Yarışmasında Bodrum Oasis AVM de faaliyetlerini gösteren Seashine Dans Akademi , Bodrum ve Türkiye’ye Dünya üçüncülüğünü getirdi.

Dünyanın en prestijli Dans Festival – Yarışmalarından birisi olan ”Avrupa’nın Umudu” adlı dans yarışmasına Rusya dışında Brezilya , İtalya , Almanya , Gürcistan , Sibirya’dan katılan birçok dans grubu içerisinde üçüncülüğü kaptı.
Bodrum Belediyesinin Sponsorluğunda yarışmaya giden Seashine Dans Akademi Türkiye’den bu yarışmaya giden tek Türk grubu olma özelliğini yaşadı ve aldığı derece ile Bodrumu gururlandırdı.
Seashine Dans Akademinin Sahibi Fevzi Deniz Işıldar ise ” Dünyanın en prestijli yarışmalarından birine gitmemize olanak sağlayan ve bizlere güvenen Bodrum Belediyesine , Çocuklarımızın eğitmeni sayın hocamız Daria Shramko ve derece alan çocuklarımızın velilerine teşekkürlerimi sunarım. Seashine Dans Akademi olarak Bodrumu Temsil etmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki yarışmalarda birincilikleri başka gruplara kaptırmayan bir dans okulu olmak istiyoruz. ” dedi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.