BODRUM SOFRALARINA KALİTELİ DOKUNUŞ

BODRUM SOFRALARINA KALİTELİ DOKUNUŞ

709
0
PAYLAŞ
 

İstanbul Cemiyet Hayatı’nın tanınmış simalarından Canan Varnalı, geçtiğimiz gün Bodrum’da evler ve oteller için masa düzeni konulu bir çalışma yaptı.

İş yaşamının yaklaşık 25yıllık bölümünde Vakko Mağazalarında çalıştıktan sonra, sosyetenin tanınmış simalarından Bettina Hakko ile kurduğu “BC Atelier” markası ile  davet ve organizasyon hizmeti veren Candan Varnalı, iki senedir kendi markası olan “CVC Life Style” ile organizasyonlarına devam ediyor.

Düzenlediği özel davetler ile masa düzeni konusunda workshoplar veren Candan Varnalı, geçtiğimiz gün Umurça’da bulunan Ena Butik Hotel’de de masa düzeni konusunda eğitim verdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ena Butik Hotel yöneticisi Reyhan Karataş, şunları söyledi; Candan Varnalı, Ena butik otel’in davetlisi olarak ilk defa bodrumda masa düzeni workshop’unu gerçekleştirdi. Bodrum’da yaşayan çok sayıda misafirin katılımıyla gerçekleşen etkinlik, Bodrum için bir ilk olma özelliği taşıyor. Gerek yaptığı masa düzenleri, gerek sunumuyla misafirleri kendisine hayran bırakan Candan Varnalı da gördüğü ilgiden oldukça memnun oldu. Otel olarak bu gibi etkinlikleri sürdürmek en büyük hedefimiz.”

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.