BODRUM TANRIÇASI’NA KARNAVAL GİBİ AÇILIŞ

BODRUM TANRIÇASI’NA KARNAVAL GİBİ AÇILIŞ

538
0
PAYLAŞ

Bodrum Gümbet’te hizmet veren ve bu yıl 25. yaşını kutlayan İsis Hotels, geleneksel “Yaza Merhaba” partisi ile sezonu karşıladı. Rengarenk konsepti ile İsis Hotels’in eşsiz rıhtımında gerçekleşen partiye, turizm acentalarının ve Bodrum’un saygın sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda basın mensubu katıldı.

 

Bodrum’un en önemli markalarından biri olan İsis Hotels, her yıl yoğun ilgiyle takip edilen “Yaza Merhaba” partisi ile renkli anlara ev sahipliği yaptı. Aryalar ve alışılmışın dışında bir gösteri sunan klasik müzik sanatçıları ile başlayan partiye, Gencer Savaş Bandosu damga vurdu. Enerjik performansları ile büyüleyen ekibin muhteşem şovları büyük alkış aldı. Gece boyunca etkileyici şovlarla devam eden partide, Bodrumlu misafirlerin yabancı misafirlere yerli oyunları öğrettiği dakikalar, keyifli anlara sahne oldu.

Goddess of Bodrum İsis Hotels’in 25. yıl mottosu olan “Rengarenk” konsepti ile hazırlanan parti, Bodrum’un eşsiz gün batımında başlarken, gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Sokak lezzetlerinden Uzak Doğu mutfağına kadar oldukça zengin bir menünün sunulduğu gecede, misafirler birbirinden farklı lezzetleri tatma imkanı buldu.

Sektör temsilcileri için keyifli bir buluşma imkanı sunan partide, gecenin sonlarına doğru yapılan havai fişek gösterisi ile Gümbet Koyu renklendi. Tüm katılımcılar rengarenk partiyi beğeni ile takip ederken, Bodrum’un bu yıl da tüm renkleri ile yaza hazır olduğunun ispatı niteliğinde bir gece yaşandı.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.