BODRUM’A FARKLI BİR SOLUK

BODRUM’A FARKLI BİR SOLUK

3054
0
PAYLAŞ
 

Otelcilik, yeme-içme ve inşaat sektörlerinde ulusal platformda hizmet vererek, her geçen gün büyüyen Locale Group, geçtiğimiz gün, Bodrum’da yaptığı yeni yatırımları;   Elite Hotel Yalıkavak ve Bodrum Bay Resort’un tanıtımını gerçekleştirdi.

Locale Cafe, Mezeli Balık & Meze Evi ile 20 yıldır bayiliğini yaptığı Mado Şubeleri ile gıda sektöründefaaliyet gösteren, Balsamo Hotel & Suites, ile turizm yatırımlarına başlayan, Locale Group, bünyesine yeni kattığı Bodrum Bay Resort’un terasında düzenlediği davette adeta bir gövde gösterisi yaptı.

Locale Goup İcra Kurulu Başkanı Nurettin Özdemir ve Eşi Arzu Özdemir’in ev sahipliğinde gerçekleşen davete, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ve Bodrum’un önde gelen isimleri ve İstanbul sosyetesinden yaklaşık 400 kişi katıldı.

Esra Pınar Akpınar

Farklı bir konsept ve anlayışla yılın 12 ayı hizmet vereceklerini açıklayan Bodrum Bay Resort Halkla İlişkiler Müdürü Pınar Akpınar, özellikle yaz aylarında bin metrekare alanda bistro masalarla 1200, oturmalı düzende 750 kişi kapasiteli teraslarında, masalsı düğünlere imza atacaklarını belirtirken, düzenleyecekleri konsept gecelerle de Bodrum ece hayatına 12 ay farklı bir soluk getireceklerini söyledi.

Bodrum’un en güzel manzarasına sahip Bodrum Bay Resort otel içerisinde Terrace By Locale olarak hizmet vermeye başlayan otel terasında düzenlenen davete katılan konuklar, Aykut Gürel ve The Shot Grubunun muhteşem müzikleri ile keyifli saatler geçirdiler.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.