BODRUM’DA ÇAY SAATİ UYGULAMASI

BODRUM’DA ÇAY SAATİ UYGULAMASI

576
0
PAYLAŞ
 

Kış ayının gelmesi ile kapılarını kapatan otellerin aksine, kış sezonunda da hizmet veren oteller, Bodrum yaşayanlarına kaliteli hizmetlerini, farklı etkinliklerle sunuyorlar. Kumbahçe mahallesinde buluna Ena Boutique Hotel de, misafirlerinin yanı sıra Bodrum yaşayanlarına özel düzenlediği etkinliklerle, son zamanlarda çıkış yapan otellerden biri.

Geçtiğimiz hafta İstanbul Cemiyet Hayatı’nın tanınmış simalarından Canan Varnalı ile Bodrum’da evler ve oteller için masa düzeni konulu bir çalışma yapan Ena Boutique Hotel, düzenlediği çay saatleri ile de Bodrum yaşayanlarının buluşma noktası oluyor. yaşatmak için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten Ena Boutique Hotel’in sahibi Reyhan Karataş Muhteşem bir manzara eşliğinde sohbet edip çaylarını yudumlamak isteyenlere, mutfaktan günlük çıkan eşsiz lezzetlerle bir araya geldiği bir günü yaşatmak için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirtti. Önümüzdeki günlerde çay saatlerine müzik de katacaklarını belirten Reyhan Karataş Bodrum’da huzurun, lezzetin ve keyfin ilk akla gelen adresi olmayı hedeflediklerini de belirtti.

Ena Boutique Hotel Çay Saatleri kış mevsimi boyunca Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 14.00-17.00 saatleri arasında Bodrum Kale manzarası eşliğinde, açık büfe olarak gerçekleşiyor. Otel Sahibi Reyhan Karataş, oldukça yoğun geçen çay saati buluşmalarına katılmak isteyenler için 02523130708 numaralı telefondan rezervasyon yaptırmanın olası olumsuzluklar yaşanmaması için önemli olduğunu da belirtiyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.