Bodrum’da doğal “Kaynak”

Bodrum’da doğal “Kaynak”

3684
0
PAYLAŞ
Gül Kaynak

Detoks ve Sağlıklı Yaşam Danışmanı Gül Kaynak, Bodrum’da sağlıklı beslenme ve detoks üzerine bir seminer düzenledi. Bodrum Belediyesinin destekleriyle OASİS Alışveriş Merkezinde bulunan Nurol Kültür Merkezinde düzenlenen “Detoks ve Sağlıklı Yaşam” seminerine özellikle kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Yaklaşık 11 yıldır Detoks ve Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı yapan Gül Kaynak, seminer öncesi yaptığı açıklamada;

“Yaklaşık 11 senedir, detoks yapmak isteyen, arınmak isteyen, sağlıklı yaşamak isteyen, beslenme konusunda nasıl bir yol izlemeliyim diye soranlara danışmanlık yapıyorum. İstanbul’da kurduğum işin ikinci şubesini Bodrum’da açmaktan çok mutluyum. Artık Bodrumlular detoks merkezlerine gidip konaklama yapmadan evlerinde, ofislerinde istedikleri kadar sağlıklı yaşam ve detoks dediğimiz arınma pketlerini alabilecekler” dedi. Seminer boyunca izleyicilerle soru-cevap yöntemiyle ihtiyaçları belirleme ve sindirim sistemlerindeki sorunların kaynağına inmelerini sağlarken, doğru beslenmenin de sırlarını verdi. PH dengesi, alkali asidik beslenme ve % 75 ­ % 25 beslenme listesi, mucizevi yeşil içecek tarifleri, yapılışı ve tadımı, su içmenin kuralları, süt gerçeği ve alternatif kalsiyum kaynakları, badem sütü yapılışı ve tadımı, şeker ve alternatifleri, sağlıklı beslenmede ve kilo kontrolünde fark yaratan ipuçları, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği örnekleri, tarifler, doğal besin takviyeleri, ev detoksu, beslenme dışında yaptığımız yanlışlar ve doğrular, kozmetikler, deterjanlar, elektromanyetik dalgalar konularında katılımcıların bilgilendirildiği seminer yaklaşık 2 saat sürdü.

Bodrum genelinde paket servis olarak arınma paketlerinin hazırlanması ve dağıtımı işine soyunan Bodrum’lu iki girişimci kadın Aslı Özümutlu ve Meltem Gökhan’ın da katıldığı gecede seminere katılan herkese detoks ürünlkerinin tadım ve tanıtımı yapıldı. Dino Büfe’nin sahibi Aslı Özümutlu da, “Gül Kaynak tarafından başlatılan ve evde detoks sloganıyla ülke geneline yayılan bu sistem sayesinde Bodrum’da bir ilki başlattık. Tamamı taze ve doğal ürünlerden oluşan detoks paketleri sayesinde, sağlıklı ve alkali beslenmeye özen gösteren herkes dilediği her an nerede olursa olsun, ürünlerimiz sayesinde sağlıklı beslenebilecek. Ürünler, sizin siparişinizle birlikte hazırlanmaya başladıkları için taze olarak elinize ulaşacak.” dedi.

 

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.