BODRUM’DA EĞLENCENİN AÇIK ADRESİ BLACK7

BODRUM’DA EĞLENCENİN AÇIK ADRESİ BLACK7

1173
0
PAYLAŞ
 

Bodrum’a kazandırdığı her yeni mekan ile eğlence sektörüne getirdiği yeniliklerle adından sıklıkla bahsettiren Murat Oğan’ın sahibi olduğu By Eskici Bodrum, hizmetine Black7 Bodrum ismiyle farklı bir konsept ile yeni bir mekanda devam ediyor.

Bodrum gece hayatına 20 yıla yakın bir süredir hizmet eden ve Bodrum’a farklı tarzlarda ve kaliteli hizmet sunan mekânlar kazandıran Murat Oğan’ın, daha önce açtığı By Eskici isimli mekânı, Black7 olarak faklı bir konsept ile yeni yerinde hiizmet vermeye başladı.

Tahir-Sevda Bulca, Özlem-Murat Oğan

 

Bodrum Cumhuriyet Caddesi’nde kilise meydanının merkezinde yer alan Balck 7 ile yoluna devam eden Murat Oğan, yeni hayata başlayab By Eskici Black 7 isimli mekanını şöyle anlattı;

“By Eskici ile başladığım bu serüveni, yine By Eskici ile devam ettiriyorum. Daha geniş bir alanda, daha farklı bir konsept ile kapılarımızı açmış bulunuyoruz. Gastro Pub olarak hizmet vermek üzere tasarlanan mekanın, dekorundan personeline, eğlence tarzından yemeklerine kadar tamamen kendine özgü bir anlayışı Bodrum ile buluşturmasını arzu ettik. Burası aslında yeni nesil Hard Rock Bar. Pizza, salata, sandviçler, bruschettalar mini burgerler gibi Rahat yemeklerin servis edildiği, keyifli bir mekan olacak.”

Sabah saat 11.00 itibari ile hizmet vereye başlayacak olan Black7, denize sıfır konumuyla kaliteli hizmeti bir araya getirirken farklı dekoru ve materyalleri ile de ziyaretçilerine zamanda yolculuk yaptıracak bir mekan.

 

Türkiye’de rock müziğin öncülerinden, Anadolu Rock türünün kurucularından olan Barış Manço’ya ait tarihi bir orgun da aralarında bulunduğu materyaller ile görsel bir zenginlik de sunan Black7, her döneme damgasını vurmuş yerli ve yabancı şarkılarla misafirlerine keyifle vakit geçirip, rahatlıkla sohbet edebilecekleri keyifli bir ortam sunacak.

Ziyaretçilerini rahat ettirmek, hizmet kalitesini  bir üst seviyeye taşımak için çalıştığı 45 personeli özenle seçtiklerini de belirten Murat Oğan, 350 metrekare alana sahip Black7’ın hizmete girmesi ile Bodrum’a 12 ay boyunca yeni bir anlayışın hakim olacağına inandığını da sözlerine ekliyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.