BODRUM’DA FUAR FURYASI

BODRUM’DA FUAR FURYASI

1211
0
PAYLAŞ
 

Dünyanın tanıdığı Turizmin cazibe merkezi Bodrum, BODEX FUARI’na ev sahipliği yaptı. Bodrumun ihtisas içerikli tek Fuarı olan BODEX-Bodrum 3. Turistik İşletmeler Donanımı ve Gıda İhtisas Fuarı 28 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında Konacık Herodot Kültür Merkezi Fuar ve Sergi alanında ziyaretçileri ile buluşuyor.

30 sektörden 90 firmanın katıldığı fuar, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un kurdele kesme merasimi ile açıldı. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, açılış sonrasında gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede fuar etkinliklerinin artmaya başladığını söyledi. Bodrum’un isminin hem yurt içinde hem de yurt dışında çok iyi bilindiğini aktaran Kocadon, fuar alanlarının yetmediğini kaydetti. Kocadon, ilçede uluslararası fuarlar yapılabilecek alanlar inşa edilmesi gerektiğini vurgulayarak, bu konuda İzmir ve Antalya’ya rakip olmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Marmaris Fuarcılık Genel Müdürü Volkan Gülcan da üçüncüsü düzenlenen fuara katılımın oldukça yoğun olduğunu belirtti.Fuarın otel ekipmanları ve gıda üzerine olduğunu anlatan Gülcan, “Bir turistik tesisin, restoranın ihtiyacı olan her türlü malzemeyi fuarda sergiliyoruz. Turizmle ilgilenen herkesi bekliyoruz.” dedi. Fuar, 31 Mart’a kadar açık kalacak.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.