BODRUM’DA PİRAMİT MEDİTASYONU

BODRUM’DA PİRAMİT MEDİTASYONU

175
0
PAYLAŞ

ERİM Yaşam Koçluğu Merkezinde ilk kez 2018 yılında Erim Ergün tarafından devreye alınan Piramit Meditasyonu, Bodrum’la buluşmaya hazırlanıyor.

Erim Ergün tarafından verilecek olan seminere katıldığınızda, meditatif hale gelmek ve de AN ‘ da olmanın katılanlar için çok daha kolay olacağını belirten organizasyon sahibi Dilek Ayanoğlu, 3 saatlik bu semineri şu şekilde anlatıyor.;

“Bodrum’da ilk defa düzenlenecek olan bu oldukça derin ve heyecan verici seminer süresince öğrenilen tekniklerin katılımcılarımızın özel yaşamlarında da deneyimleyebilmeleri ve uygulayabilmeleri sağlanıyor. Seminere katıldığınızda, özel mantraya uyumlanacaksınız. Kendinizi çok daha huzurlu hissedeceksiniz. Farkındalığınız ve dikkatiniz artmaya başlayacak. AN’da olmak sizin için çok daha kolaylaşacak. Dinleme yeteneğinizde hissedilir derecede artış deneyimlemeye başlayacaksınız. Yaşam enerjiniz yükselmeye başlayacak. Uykularınız daha düzenli hale gelecek. Bu ve bunun gibi özellikle günlük yaşantınızı daha konforlu hale getirecek bilgiyi bu seminerde hayatınıza katacaksınız. 14 Haziran Cuma akşamı 20 00- 23 00 saatleri arasında Bitez Ambrosia Otel’de gerçekleşecek seminere katılmak isteyenler detaylı bilgi ve kayıt için 0 534 316 7371 numaralı telefon numarasında arayarak veya Whatsapp üzerinden benimle iletişime geçebilirler.”

Erim Ergün
Erim Ergün Kimdir?

1972 Biga/Çanakkale doğumlu. İ.T.Ü. İşletme Mühendislik Fakültesinden mezun olduktan sonra yaklaşık 12 yıl özel sektörde satış, pazarlama ve kalite güvence konularında değişik pozisyonlarda çalıştı.

2000 Nisan’ında teşhisi konulan kan kanseri, onu tamamlayıcı tedavi yöntemleri olan Reiki, Kundalini Reiki, Deeksha, Ra-Sheeba, Reconnection, Biyoenerji, Klasik Yoga, Kundalini Yoga, Kriya Yoga, Raja Yoga, Vipassana Meditasyon, EFT, Taşlarla Terapi, Renklerle Terapi, Aura Okuma, Mikrokozmik Yörünge Meditasyonu, Tantrik Cinsellik, Gümüş Mor Alev, Ramtha Tezahür Tekniği, Acmos Terapi, Nefes Teknikleri vb. şifa ve enerji yöntemleriyle tanıştırdı.

Kendisini iyileştirme sürecinde geleneksel tıbbi tedavinin yanında bu yöntemlerin çok faydasını görünce tutkusu haline gelen Kişisel Değişim ve Gelişim konularında çok sayıda eğitim aldı.
2005 yılında almaya başladığı Koçluk Eğitimini, merkezi Amerika’da bulunan CTI’nın (Coaches Training İnstitute) Türkiye’deki temsilcisi Navitas kanalıyla 2007 yılında tamamladı. Toplam 15 günlük (120 saat) ve İleri Seviyeli Eğitim olan bu program Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından akredite olmuş dünyadaki sayılı Koçluk Eğitim Programları’ndandır.

2008 yılında profesyonel olarak Koçluk yapmak ve insanların değişimlerinde onlara destek olup, onlarla birlikte gelişmek ve değişmek adına Moda‘da kendine ait olan ‘Erim Yaşam Koçluğu Danışmanlık Merkezi’ni kurdu. Bu tarihten itibaren kendi geliştirdiği Erim Yaşam Koçluğu Sistemi ile danışanlarına son derece kapsamlı bir şekilde Rehberlik, Yaşam Koçluğu & Mentorluk hizmeti vermektedir.

Mart 2014 ayında başlattığı Ruhsal çalışma, Işık Yaşam & Işık Beden Çalışması, ERİM Yaşam Koçluğu Merkezinde devam etmektedir. Erim Ergün, bu çalışmalar esnasında gerçekleşen Öz Akışlarını derleyerek, ‘YAŞAMA UYANIŞ’  adı altında kitap haline getirmiştir.

2016 Yılında başlayan ‘Ben AŞK’ım Semineri’ iki haftada bir ERİM Yaşam Koçluğu Merkezinde düzenlenmektedir. Ayrıca   Moda’da  kendi ‘ERİM Yaşam Koçluğu Merkezi’nde ve İstanbul dışında  ‘Yaşama Uyanış Seminer’leri gerçekleştirmektedir.

2015 yılının Nisan ayında devreye aldığı ve geliştirdiği  3 seviyeli ATON Şifa & Dengeleme Enerjisi Sertifikalı Uygulayıcı Eğitimleri de halihazırda devam etmektedir.

 

 

ATON ŞİFA & DENGELEME ENERJİSİ İLK SEVİYE UYGULAYICI EĞİTİMİ (Sertifikalı)

BODRUM / BİTEZ ATON Şifa & Dengeleme enerjisi İLK seviye sertifikalı uygulayıcı eğitimi 16 Haziran Pazar Saat 16.30 – 21.30 Arınma & Dengelenme Bu eğitime katılarak ATON Şifa ve dengeleme enerjisine uyumlanacak, güçlü bir arınma yaşayacak, basit ve güçlü bir şekilde kısa günlük aktivasyonları ile bu güçlü enerji ve bilgi sistemini yaşamınızın bir parçası yapacaksınız ! BAŞLICA FAYDALARI : – Zihinsel & duygusal ve enerjisel denge – AN’ da olmayı kolaylaştırması – Negatif titreşimleri kontrol edip dönüştürmesi – Bilinçte uyanış sağlaması – Enerji bedendeki blokajların çözülmesine yardımcı olup fizik bedende ŞİFA sürecini hızlandırması – Enerji titreşiminizi yükseltmesi, canlılık ve güç sağlaması Ayrıca mekânlarınızın enerjisini temizlemeyi ve titreşimini yükseltmeyi de öğreneceksiniz. – ATON enerjisi nedir, faydaları ve çalışma sistemi – Dünyanın bu geçiş sürecinde yaşadıkları, genel ruhsal bilgiler – Çakralar ve beden güç merkezleri hakkında bilgiler. – Arınma meditasyonu -ATON enerjisine tek tek uyumlanma – Toplu halde enerjiyi bedene çekme meditasyonu – Birleşik alan oluşturulması ve ÖZ akış – El ile uygulama pozisyonları – Eşli el pozisyonu şifa uygulamaları – İlk Seviye mantrasının kullanılarak enerjinin yükseltilmesi hızlı günr başlangıç aktivasyonu – Deneyimlerin paylaşılması ve soru & cevap Sevgiyle bekleniyorsunuz.. Kayıt Dilek AYANOĞLU 0 534 316 73 71 whatsapp

Katılım 10 kişi ile sınırlı olacaktır.

Eğitim süresi katılımcı sayısına göre ortalama 5.5 saattir..

ATON ENERJİ FAYDALARI: – Yaşamda kaotik ortamda kontrol kurmaya yardımcı olur. – Huzur ve denge hissettirip AN ‘da olmayı kolaylaştırır. İnsan’ın Dünyada Olma nedeni Aton Gücü nü devreye almasıdır. -İnsan’ın Ruhsal bütünlüğünü devreye almasında Aton gücünün önemi yer almaktadır. – Bireysel uyanışa ve idrake yardımcı olup kolektif uyanışı hızlandırır. – Mezar olarak adlandırdığımız “Rahim” yoğunluklarda (Sanal boyut) kontrol kurup Omega (Rab) kapısı geçişini hızlandırması ve “Rahman ” da Tanrısal gücünü aktive etmeye yardımcı olur. – Bu kıyam döneminde birleşip bütünleşerek Omega’dan Rahman’a geçişi sağlamaya yönelik bir enerjidir. – Bedendeki enerjisel blokajları açmaya yardımcı olup şifalanma sürecini hızlandırır. – Enerji etki alanınızı güçlendiren ve etrafınızdaki insanlara da bu tohumu ekmeyi amaçlayan enerji türüdür. – Enerji uygulamasını alan kişilerde güven, huzur ve Kaynakta olma deneyimini yaşatır. – ATON gücü, kontrol gücü yüksek bir enerji yoğunluğudur. Kontrol gücü ile hücresel düzeyde denge sağlar. -ATON enerjisi bedenlerde hücresel düzeyde açılım yaparak ışığı ve bilgiyi absorbe edebilmek için gerekli zemini hazırlar. – ATON enerji hazırladığı zeminde ışığı ve bilgiyi hücrelere neşreder ve bilgi hücresel düzeyde açılmaya başlayarak İnsan’ın Kendisini okumasına kapı açar. -ATON Gücü moleküler düzeyde devinim ( hareketlilik ) hızını arttırarak dengeleme gücünü aktifleştirir. Aktifleşen denge varlığın hücreler arası armonisini sağlayarak rezonansal yapıyı oluşturur. – Hücre yapısallığında Denge sağlayarak Şifa yolunu aralar, Farkındalığın artmasına dayanak sağlayan enerji yapılandırılmasında rol oynar.

13-20 Haziran arası Bireysel seanslar..

 

RUHSAL AMELİYAT ( 120 dk )

Bireysel Seans İlk bölümde bilinçaltı okumasi yapılıp blokajlar tespit edilir ikinci bölümde ise seansa ismini veren duygusal & enerjisel ameliyat gerçekleştirilir. Ruhsal Ameliyat, kişinin geçmişten taşıdığı ve geleceğe yansıttığı “kızgınlık, üzüntü, takıntı, korku, kaygı vb.” duygu ve enerjilerin; buna paralel olarak bu yaşamından ya da farklı yaşam boyutlarından getirdiği, önünü tıkayan ve ilerlemesini engelleyen inanç sistemlerinin yarattığı blokajları, bedende karşılığı olan bölgelerden çekip çıkartmaya yarayan çok etkili bir yöntemdir. Deneyimlenen hipnoz ya da trans hali değildir çok derin bir şifa alanına geçen kişi yine de her şeyin farkındadır. Danışanın aktif olarak sürecin içine olduğu bir çalışmadır. Ameliyatın sonunda güçlü ATON enerjisi ile şifalanma ve de ALTIN ışık ile sarmalanıp güçlenme ve dengelenme gerçekleşir.

 

ANNE  & BABA ÇALIŞMASI SEANSI

Anne & Baba çalışması seansı ( 100 dk ) Bizi oluşturan anne ve babamız ve onların atalarından bize geçen inançlardır. Biz bu inançları fark edene ve dönüştürene kadar onlarla aynı kaderi yaşamaya devam ederiz. Ne zaman ki anne & baba ve de dişil & eril atalarımızı kabul eder onurlandırırız. İşte o zaman içimizdeki dişi & eril enerji dengesi kurulmaya başlar ve yaşamımızın tüm alanlarında bu dengeyi deneyimlemeye başlarız. Bu seansımız kişi için çok önemli olan içindeki dişi ve eril enerjilerle buluşma ve de anne & baba enerjisini kabul edip onurlandırmaya yöneliktir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.