BODRUM’LU GÜLSEN “KORKU” İLE ON BİNLERE ULAŞTI

BODRUM’LU GÜLSEN “KORKU” İLE ON BİNLERE ULAŞTI

431
1
PAYLAŞ
 

Gülsen Karatoprak, ünlü müzik adamı Volga Tamöz Prodüktörlüğünde, Ypsilon musix & GKT Production etiketiyle ‘Korku’ adlı şarkısını müzik severlerle buluşturdu.

‘Korku’ adlı şarkının sözleri Gülsen Karatoprak’a, bestesi Volga Tamöz ile ortak olan çalışmanın düzenlemesi, single kapak fotoğrafı ve video klibi yine ünlü aranjör Volga Tamöz’e ait. Bodrum’da doğan Gülsen Karatoprak’ın sanata ,müziğe ve dansa olan yatkınlığı ,çok küçük yaşta fark edilince ,eğitimi de müzik ve danstan yana oldu.

Çocukluğunda Sanat Güneşi Zeki Müren ile geçirdiği zamanların etkisiyle müziğe bağlanan Gülsen Karatoprak, dansın birçok türünde katıldığı yarışmalarda derece aldı ve Türkiye Şampiyonluk Kupası’nı üç kez memleketi Bodrum’a getirdi.

Üniversite eğitimi sırasında Türkiye ve kardeş ülke Azerbaycan’da Sosyal Latin Dansları eğitmenliğine devam eden Gülsen’in, 50’nin üzerinde bestesi bulunuyor. Yeni albümü ile en büyük hayalinin milyonlar ile birlikte şarkılar söyleyerek, müzikseverlerin kalbinde gerçek sevgi bağını oluşturmak olduğunu dile getirdi. Gülsen’in tekli şarkısı ‘Korku’ 29 Mayıs’ta tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunuldu. “Korku”, Henüz 24 saati doldurmadan on binlerce müziksevere ulaştı.

İŞTE GÜLSEN KARATOPRAK’IN “KORKU” KLİBİ

 


Gülsen “Evet” Dedi..

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.