BODRUM’UN BAŞKANLARI AÇILIŞTA BULUŞTU

BODRUM’UN BAŞKANLARI AÇILIŞTA BULUŞTU

642
0
PAYLAŞ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bodrum İlçe Örgütü Gençlik Kolları Başkanı olan Alkım Denizaslanı, geçtiğimiz gün yeni işletmesinin açılışını bir davet ile gerçekleştirdi. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, Bodrum Belediyesi eski başkanı Mehmet Kocadon, kapatılan Yalıkavak Belediyesi Başkanı Mustafa Saruhan, eski-yeni belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partilinin katıldığı açılış renkli görüntülere sahne oldu.

 

Ahmet Aras, Mehmet Kocadon, Halil Karahan, Alkım Denizaslanı, Çetin Yavuz

Alkım Denizaslanı ve Çetin Avcı’nın ortak olarak açtıkları Joker Kreatif Bodrum isimli işletmenin açılışını Ahmet Aras, Halil Karahan ve Mehmet Kocadon birlikte gerçekleştirdi.

Mehmet Kocadon

Açılışta konuşma bir yapan Mehmet Kocadon yaptığı konuşmada; “4 ay sonra bu mikrofonu ilk kez elime aldım. Tıraş oldum, saçlarımı jöleledim. Her şeyin başında sevgi var. Alkım Kardeşim’e de bana olan sevgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Sevgili Ahmet Aras Başkanım’a da Bodrum’a değer katmak için yaptığı ve yapacağı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Halill Karahan Başkanıma da uzun ve zor bir süreçte gösterdiği mücadele için teşekkür ederim. Burada bir açılış için bir araya geldik. Genç arkadaşlarımı kendi ayakları üzerinde durmak için bir mücadeleye başladılar. Bunu takdir etmek lazım. Hele ki ülkemizin bu dar boğazdan geçtiği dönemde böyle bir adım atmak gerçekten cesaret işidir. Bu cesaretlerini takdir ediyorum. Bu güzel iş yerinin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Halil Karahan

Mehmet Kocadon’un ardından söz alan Halil Karahan’da Alkım Denizaslanı ve Çetin Avcı’ya her zaman yanlarında olduğu mesajını verirken, “Bu genç kardeşlerimizin bu cesaretlerini kutluyor ve onların her zaman yanlarında olduğumuzu da söylemek istiyorum. Bu iki kardeşimizi için ne gerekirse yapacağımızı, sonuna kadar destekçileri olduğumuzu bilmelerini istiyorum. Başarılar diliyorum.” dedi.

Ahmet Aras

Ahmet Aras, yerel işletmelerin ve özellikle genç girişimcilerin her zaman desteklenmesi gerektiğine inandığını dile getirdi. “Bodrum’da günümüzün trend iş kollarından birini Bodrum’a kazandıran iki genç arkadaşıma öncelikle başarılar dilerim. Yerel bir işletmeyi hayata geçirerek, Bodrum istihdamına katkı sağlayan bu iki kardeşimin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Biz de arkadaşlarımızın belediye olarak her zaman destekçisi olacağız.” diyerek konuşmasına devam eden Ahmet Aras, daha sonra Mehmet Kocadon, Halil Karahan, Alkım Denizaslanı ve Çetin Avcı’yla birlikte açılış kurdelesini kesti.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.