BODRUM’UN BATIYA AÇILAN SESİ “HAKAN GİRİT”

BODRUM’UN BATIYA AÇILAN SESİ “HAKAN GİRİT”

350
0
PAYLAŞ

On yıldır Bodrum’da yaşayan Hakan Girit, hem Bodrumluların hem de turistlerin sevgisini kazandı. Binlerce turiste de konserler verdi ve hayran kitlesi kazandı. Bodrum’dan dünyaya seslerini duyurduklarını da ifade eden Hakan Girit, “Dünya’da kocaman bir aileyiz” dedi.

Besteci, söz yazarı, yorumcu ve enstrümanist kimlikleri ön plana çıkan  Hakan Girit, günümüze kadar hem İngilizce hem de Türkçe   albüm ve tekli çalışmalarını gerçekleştirdi. “Without You” ,”Spread My Wings” “Rüzgar”, “Yanımda Kal” ın  gibi bir çok parçası müzik listelerinde yer aldı. Bodrum’un batıya açılan yüzü oldu.

Sahne performansıyla ve kimliğiyle  Bodrum’da sevilen Hakan Girit, kendisi gibi Bodrum sevdalısı ve Bodrum’a yerleşen çok değerli müzisyen arkadaşlarıyla sahne performanslarına devam eden Hakan Girit, yeni albümü için çalışmalara başladı.

Uzun yıllar Tarkan, Ajda Pekkan ve Mustafa Sandal’a vokal olarak eşlik eden Berna Keser, Rafet El Roman’ la yıllarca çalışan baterist Cem Beyenan, saksafonda jazz üstadı Tuğrul Abay, keyboard da ses mühendisi Serhan Kandemir, O Ses Türkiye’den gitarist Deyiş  Devran, Hakan Girit’in sahne de  ekip arkadaşları…

Profesyonel müzik hayatına, Grup Piramit‘in solistliğini yaparak başlayan Hakan Girit, 90’ların başında genç yaşına rağmen, Modern Talking, Johny Logan, Barış Manço, MFÖ başta olmak üzere bir çok sanatçı ve grupla  konserler verdi. 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.