BODRUM’UN GENÇLİK ÇEŞMESİ

BODRUM’UN GENÇLİK ÇEŞMESİ

758
0
PAYLAŞ

Dermotoloji Uzmanı Dr. Ethem Mercan, Bodrum Bitez’de açtığı kliniğinde, “gençlik çeşmesi” efsanesini gerçeğe dönüştürüyor! Bilimsel teknolojinin son ürünü olan lazer cihazları ile donattığı kliniğinde yaklaşık 8 aydan bu yana hizmet veren uzman doktor Ethem Mercan, Bodrum’a “babyface” uygulamasını getiren ilk kliniği açarak yeni bir dönem başlattı.

Deri lazerleri konusunda uzman olan Dr. Ethem Mercan’ın Bitez’deki kliniğinde deri hastalıkları tedavisinin yanı sıra son yıllarda giderek popülerleşen yüz sıkılaştırma, germe uygulamaları, botoks, dolgu, PRP ve hatta babyface tedavisi gibi mucizevi etkileri olan işlemler başarıyla yapılıyor. Kliniğini teknolojinin en son ürünü olan cihazlarla donatan Dr.Ethem Mercan, Bodrum’da henüz hiçbir yerde uygulanmayan thulium lazer ile Ege Bölgesi’nde yalnızca İzmir’deki belli başlı merkezlerde kullanılan sarı-yeşil lazer tekniğini uygulayarak bir ‘ilk’e imza attı.

Baby Face Uygulama

BOTOKS, DOLGU, PRP…

Kliniğinde hem cihazlı hem de cihaz gerektirmeyen işlemleri uyguladıklarını anlatan Dr. Ethem Mercan, cihazsız kozmetik işlemlerle ilgili olarak şunları söyledi:
“Kozmetik işlemlerden en çok tercih edileni botoks. Özellikle göz kenarı, kaş ortası ve alın bölgesindeki kırışıklıkları botoks enjeksiyonuyla gideriyoruz. Yine kadınların sıkça tercih ettiği dolgu ve PRP gibi cilt gençleştiren işlemleri yapıyoruz. Bunların dışında uzmanlarımız tarafından lazer epilasyon gibi işlemler de yine kliniğimizde gerçekleştiriliyor. Ancak en büyük farkımız, bölgemizde sadece İzmir’de birkaç yerde gerçekleştirilebilen uygulamaları Bodrum’a getirmiş olmamız.”

EGE BÖLGESİ’NDE SADECE BODRUM’DA

Bodrum ve yakın çevresinde hiçbir merkezde kullanılmayan cihazlara sahip olduklarını söyleyen Dr. Ethem Mercan, “Bunlardan biri sarı lazer adını verdiğimiz ve kırmızı yüz tedavisi gerçekleştirdiğimiz cihaz. Bildiğim kadarıyla şu an İzmir’de dahi yok. Bu cihaz aynı zamanda sivilce tedavisinde de kullanılabiliyor.” diye konuştu.
Klinikte, son yılların en popüler güzellik uygulaması BABYFACE-Bebekyüz tedavisini de yaptıklarını anlatan Mercan, cildi son derece hızlı bir şekilde yenileyen, sıkılaştıran, lekeleri yok eden ve cilde bebeksi bir görünüm kazandıran bu tedavinin, thulium lazer ile uygulandığını anlattı. Dr. Mercan, yurt dışında çok popüler olan babyface’in son derece konforlu ve etkili bir yöntem olduğunu söyledi.
Türkiye’de ve dünyada cilt gençleştirme ve deri hastalıkları tedavisi konusunda pek çok yöntem uygulandığını belirten Mercan, “Biz tecrübelerimizden yola çıkarak en etkili yöntemleri bulduk ve Bodrum’daki kliniğimizde de bunları uygulamaya karar verdik. Kliniğimizi buna göre donattık. Şimdi mümkün olduğunca acısız, hızlı ve etkin bir şekilde danışanlarımıza hizmet veriyoruz.” İfadelerini kullandı.

Özlem Urucu, Ethem Mercan, Burcu Acemoğlu, Sevilay Altun

GENİTAL ESTETİK

Yaklaşık 8 ay önce hizmete açılan klinikte aynı zamanda genital estetik uygulamaları da mevcut. Özellikle belli yaş üzeri kadınların ve normal yollardan bebek sahibi olan annelerin başvurduğu vajinal estetik operasyonları ile idrar kaçırma gibi sıkça rastlanan rahatsızlıklar için de etkili ve kolay tedavi yöntemleri Dr. Ethem Mercan’ın kliniğinde uygulanıyor. Klinikte, et beni ve siğil, cinsel siğil, melasma ve derin RF tedavisi de başarıyla gerçekleştiriliyor.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra uzun bir süre Okmeydanı Araştırma Hastanesi’nde çalışan ve 2011 yılından bu yana da Bodrum’da hizmet veren Ethem Mercan, artık Bitez Zeytinli Cadde No: 24 adresindeki özel kliniğinde hastalarını kabul ediyor. Merak ettikleriniz için drethemmercan.com adresinden iletişim kurabilir ya da info@drethemmercan.com mail adresine merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.