BODRUM’UN GİRİT’İ YILBAŞINDA ANTALYA’DA

BODRUM’UN GİRİT’İ YILBAŞINDA ANTALYA’DA

577
0
PAYLAŞ
 

Bodrum’da yaşayan ve çıktığı mekanlarda gösterdiği sahne performansıyla Bodrum’un seçkin müzisyenlerinden biri olan Hakan Girit, birbirinden özel şarkılardan oluşan repertuvarıyla,  Antalya’da unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatacak.

Her biri çok değerli müzisyenlerden oluşan Orkestrası ile yeni yılın ilk saatlerini Ela Quality Resort misafirleri ile paylaşacak olan Hakan Girit, yılbaşı gecesine özel bir şov hazırladığını da belirtti.

Hakan Girit

Besteci, söz yazarı, enstrumanist kimlikleri ve  sahne performansıyla ön plana çıkan  Hakan Girit, profesyonel müzik hayatına, Grup Piramit’in solisti olarak başladı. 90’ların başında genç yaşına rağmen, Modern Talking, Johny Logan, Barış Manço, MFÖ başta olmak üzere bir çok sanatçı ve grupla  konserler verdi. Hem İngilizce hem de Türkçe   albüm ve tekli çalışmalarını gerçekleştirdi. “Without You”, “Spread My Wings” “Rüzgar”, “Yanımda Kal”   gibi bir çok parçası müzik listelerinde yer aldı. 10 yıldır Bodrum’da yaşayan Hakan Girit, yeni albümü için de stüdyo çalışmalarına devam ediyor.

Uzun yıllar Tarkan, Ajda Pekkan ve Mustafa Sandal’a vokal olarak eşlik eden Berna Keser, Rafet El Roman’ la yıllarca çalışan batarist Cem Beyenan, saksafonda  caz üstadı Tuğrul Abay, keyboard da ses mühendisi Serhan Kandemir, O Ses Türkiye’den gitarist Deyiş Devran, Hakan Girit’in sahne de  ekip arkadaşları…

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.