BODRUM’DA İLETİŞİMİN ÖNCÜSÜ “MAY AJANS”

BODRUM’DA İLETİŞİMİN ÖNCÜSÜ “MAY AJANS”

1262
0
PAYLAŞ

Uzun yıllar Turgutreis Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü iken, oğlu Mehmet Kılınç ile birlikte 2010 yılında kurduğu May Ajans sayesinde Bodrum’un eksik ve yetersiz hizmet üreten sektörlerinden birini ayağa kaldıran Ayşegül Ülkü, başta İnşaat, gıda ve turizm olmak üzere, Bodrum’da faaliyet gösteren onlarca firmanın çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

Yalıkavak Spor Kulübü, Kırçiçeği Bodrum Basketbol gibi sosyal projelere destek veren, çalıştığı her firmaya verdiği Bodrum’un iş insanlarını bir araya getiren Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği BESİAD gibi sivil toplum kuruluşlarına da tam kapsamlı bir ajans hizmeti sağlıyor.

May Ajans bünyesinde hepsi alanında uzman bir ekiple çalışan Ayşegül Ülkü, büyük şehirlerde iş yapan büyük ajansların verdiği tüm hizmetleri Bodrum’da müşterilerinin ayağına getiriyor. Grafik, tasarım, marka danışmanlığı, kurumsal kimlik tasarımı, PR hizmetleri, web tasarımı, yapım hizmetleri ve günümüzün olmazsa olmazı sosyal medya yönetimi gibi hizmetler üreten ve bunların tamamı için 11 kişilik bir kadro ile çalışan May Ajans, bunun yanı sıra, proje bazlı lansman ve etkinlik organizasyonları da gerçekleştiriyor.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.