BODRUM’UN TANRIÇASI SİZİ SPORA ÇAĞIRIYOR

BODRUM’UN TANRIÇASI SİZİ SPORA ÇAĞIRIYOR

1017
0
PAYLAŞ

Godess Of Bodrum İsis Hotel içerisinde yer alan spor salonlarının işletmesi, artık profesyonel ellerde. Geçtiğimiz yıl itibari ile yılın 12 ayı hizmet vermeye başladığını ilan eden İsis Hotel bünyesinde bulunan spor tesisleri, sauna ve kapalı havuzun işletmesini Bodrum Sportif Organizasyon’a devretti.

Tamamı profesyonellerden oluşan ve milli basketbolcu Elif Özel’in sahibi olduğu Bodrum Sportif Organizasyon çatısı altında güçlerini birleştiren eğitmenler, Bodrum’da yılın 12 ayı 24 saat açık bir tesisi hizmete soktular.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Elif Özel, otel içerisinde yer alan spor salonlarının profesyonel ve konusunda uzman eğitmenlerle Bodrum’un hizmetine açıldığını belirtti. Özel yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Bodrum’un en güzel koylarından birinde yer alan Goddess of Bodrum Isis Hotel içerisinde yer alan fitness stüdyo, açık kapalı havuz, tenis kortları, sauna, basketbol sahası ve plaj voleybolu alanlarının tamamını Bodrum’un hizmetine sunuyoruz.

12 ay boyunca hizmet vermeye başlayan tesislerimizde sabah 09.00 ile akşam 21.00 saatleri arasında uzman eğitmenlerimiz gözetiminde spor yaparken, otel bünyesinde olmamızın avantajıyla daha erken veya geç saatte de tesislerimizi kullanma imkanına sahip olabileceksiniz.

Ekibimiz oldukça güçlü bir ekip. Antrenör ve genel direktörümüz Tolga Ahıska, fİtness ve pilates eğitmenimiz Zinet Okayer ile yüzme, basketbol ve fitness eğitmenimiz Yiğiter Bayar, Bodrum’a tatile gelenlere ve Bodrum’da yaşayanlara 12 ay boyunca bu eşsiz doğada spor yapmalarını sağlayacaklar.

Malum önümüzde yaz sezonu var. Yaz için drama, sanat ve yüzme, basketbol, tenis gibi sporlar için bir yaz okulu açmayı hedefledik. Yazın çocuklar denize girerlerken, aynı zamanda sanatla yakınlaşsınlar, sportif olarak da çeşitli etkinliklerde yer alsınlar, sanatı ve sporu hayatlarına katsınlar istiyoruz. Bu nedenle 7-14 yaş aralığında tam günü kapsayan bir yaz okulumuz açılacak.”

Baharın gelmesiyle birlikte artan taleplerle birlikte gurup derslerine de ağırlık verdiklerini belirten Elif Özel, Zinet Okayer ile haftanın iki günü mat pilates derslerine başladıklarını belirtti.

Her hafta salı ve perşembe günleri saat 11.00’de başlayan derslerinin oldukça keyifli geçtiğini belirten Zinet Okayer de mat pilates grup dersleri hakkında şunları söyledi;

Zinet Okayer

“Mat Pilates minderlerin üzerinde kendi vücut ağırlığımızla yaptığımız oldukça faydalı seri hareketler bütünüdür. Doğru ve disiplinli şekilde uygulandığı takdirde Matwork egzersizleri hem bedenimiz, hem de ruhumuz için oldukça faydalıdır. Konsantrasyon, merkez, kontrol, kesinlik, akıcılık, nefes temellerine dayanarak güç ve denge üzerine gelişmiş, sıkı bir vücut elde etmemizi sağlar. Bodrum Sportif Organizasyon olarak “Hayal etmeyi bırak. Hayallerini gerçekleştirmeye başla” sloganıyla hizmet vermeye başladığımız Bodrum’un en keyifli salonunda bu dersi hep birlikte yapmak isteyen herkesi derslerimize bekliyoruz.”

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.