BÖYLE OLUR YELKENCİNİN TEKLİFİ

BÖYLE OLUR YELKENCİNİN TEKLİFİ

594
0
PAYLAŞ

Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi’nde görevli yelken hocalarından Harun Çelik, 6 aydır birlikte olduğu Gülsiye Ataman’a sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu.

İçmeler’de bulunan Bodrum Belediyesi Yelken Restaurant’ta iskele üzerine özel bir masa hazırlayan Haun Çelik, kız arkadaşını yemek yemek için yelken Restaurant’a getirdi. Balonlarla süslenen, birbirini seven iki gencin baş harfleri ve kalpli balonların bulunduğu iskelede romantik bir yemek yemeyi bekleyen Gülsiye Ataman, denizden gelen Lazer sınıfı bir yelkenlinin balonunda yazan “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” yazılı balon yelkeni görünce çok şaşırdı. Yelkenlinin yaklaştığı sırada Harun Çelik ve Gülsiye Ataman’ın arkadaşları meş’aleler ve konfetilerle iskeleye gelince Harun Çelik, kız arkadaşının önünde diz çökerek, şahitlerin eşliğinde bir de sözlü olarak evlenme teklif etti.

Yelken Kulübe geldiğinde Harun Çelik’in evlilik teklifi yapacağını tahmin ettğini belirten Gülsiye Ataman, “Her ne kadar böyle bir teklifin hazırlığını hissetmiş olsam da, Harun’un yaptığı bu hazırlık bana gerçekten sürpriz oldu. Romantik bir ortam hazırlayan Harun’la konuşurken bir anda denizden gelen yelkenliyi görünce çok heyecanlandım. Ardından arkadaşlarımız koşarak iskeleye çıktılar ve heyecanım daha da katlandı. Şu anki mutluluğumu size tarif edemem. Çok mutluyum.” dedi.

Yaptığı teklif aşamasında tüm arkadaşlarının yardımını aldığını belirten Harun Çelik de şunları söyledi;
“Şu anki heyecanımı ve mutluluğumu anlatmam imkansız. Burada bir aile gibi çalışıyoruz. Böyle bir niyetim olduğunu antrenörlerimiz Serdar Çiçek ve Volkan Acele’ye anlattığımda her türlü yardımı esirgemeyeceklerini belirttiler. Bunun üzerine hocalarımızın kullandığı tekne ile denizden gelen bir evlenme teklifini yapma şansına eriştim. Çok mutluyum. Çok heyecanlıyım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.”

Teklifin ardından arkadaşlarıyla birlikte mutluluklarını paylaşan mutlu çift, eğlencelerine Yelken Restoran’da devam ettirdiler.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.