BU SERGİ RUHUNUZA DOKUNACAK

BU SERGİ RUHUNUZA DOKUNACAK

677
0
PAYLAŞ
 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin organizasyonu ve Bodrum Ticaret Odası’nın (BODTO) desteği ile bir resim sergisi gerçekleştirildi.

Ortakent’te bulunan Muğla Üniversitesi Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi heykel, seramik, resim ve grafik dallarında öğrencilere yeni ufuklar açan eğitmenlerin eserlerinden oluşan “Dokunuş” temalı karma sergiye çok saıda sanatsever ile öğrenciler katıldı.

Toplam 36 sanatçının çalışmalarının yeraldığı sergide bir konuşma yapan Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan, yeni binalarında yaptıkarı sergilerin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, öğrencilerin ne zaman isterlerse bu alanı seve seve kullanmaları için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Serginin açılış konuşmalarında söz alan güzel sanatlar fakültesi dekanı Erol Turgut da, daha önce kendi sergisi için bulundukları mekanda, yeniden bir sergi gerçekleştirmenin verdiği mutluluğa değindi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi eğitimcilerinin eserlerinden oluşan “DOKUNUŞ” isimli karma sergi, 20 Mart tarihine kadar her gün Bodrum Ticaret Odası Sanat Galerisi’nde gezilebilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.