BURGER KİNG TURGUTREİS RESTORANI AÇILDI

BURGER KİNG TURGUTREİS RESTORANI AÇILDI

576
0
PAYLAŞ
 

TAB Gıda güvencesiyle faaliyetlerini sürdüren, efsane lezzetlerin adresi Burger King®, TAB Gıda güvencesiyle restoran yatırımlarına devam ediyor.

Burger King® birbirinden lezzetli ekonomik ve doyurucu menüleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri, kral patatesi, muhteşem sosları ve daha birçok lezzetiyle yurtiçindeki restoran yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Bodrum Turgutreis şubesi ile birlikte Muğla’da toplam 16 şubeye ulaşan Burger King® hem lezzet tutkunlarının yeni buluşma adresi olacak hem de istihdamı artırarak bölgenin kalkınmasına ekonomik olarak katkı sağlayacak.

TAB Gıda hakkında:

ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes®ve Arby’s® markalarının Türkiye’de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby’s®‘i bünyesine katmış, 2013 yılında kendi markası olan Usta Dönerci®’yi, 2019 yılında da yine kendi markası olan Usta Pideci’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’den fazla Arby’s®, 130’dan fazla Usta Dönerci®, 5 Döner Stop® ve 3 Usta Pideci restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.