BUTİK AYŞE “KARMA” İLE BÜYÜLEDİ

BUTİK AYŞE “KARMA” İLE BÜYÜLEDİ

377
0
PAYLAŞ

Ayşe Gedikoğlu’nun sahibi olduğu Butik Ayşe, yeni koleksiyonunu görücüye çıkarttı.

Açıldığı yıldan bu yana her yaz yeni koleksiyon ve çalışmalarını tanıtmak için defileler düzenleyen Ayşe Gedikoğlu, 2019 Yaz sezonu defilesini “Karma” adı altında düzenledi. Bu yıl 7. kez düzenlediği defilesi ile kendine özgü tarz ve zevkiyle oluşturdurduğu koleksiyonuyla yine izleyenleri büyüleyen Ayşe Gedikoğlu, altısı çocuk olmak üzere toplam 19 mankenle ürünlerini sergiledi.

Didem Öner, Nilgün Akınel, Funda Öncü, Firdevs Alkan, Perihan Özelbey, Cansın Türkdoğan, Özge-Ada Tezer, Buse-Bade Dayanıklı, Zeynep Cüreklibatır Selda Can, Pınar Motur, Filiz-Maya-Bade Kayılı, Çınla Gedikoğlu, Büşra Panayır ve Duru Yavaş’ın podyumda rüzgar gibi estiği defilesinde sergilediği altmışın üzerinde kıyafeti için Ayşe Gedikoğlu şunları söyledi;

“Her koleksiyonumu kışın oturup tasarlayıp, kızlarım Çınla ve Evrim ile hayata geçiriyoruz. Butiği açtığımdan bu yana en büyük destekçilerim kızlarım. Bu yıl da farklı kumaşlar, farklı dokular ve desenlerle Butik Ayşe olarak yeni bir koleksiyon hazırladık. Bu sezon, canlı tonlarda koton kumaşları, dantel ve yöresel detaylarla süsleyerek etnik vurgular, ve metal aksesuarlar kullandık. Yaptığımız bazı tasarımları, anne-kız takımları olarak hazırladık.”

Defilede podyum alan Yeşil Çam’ın dev ismi Cüneyt Arkın’ın torunu Zeynep Cüreklibatır, izleyenler ve ailesinden büyük alkış aldı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.