BY ESKİCİ BODRUM GECELERİNE RENK KATTI

BY ESKİCİ BODRUM GECELERİNE RENK KATTI

1775
1
PAYLAŞ
 

Bodrum’a kazandırdığı yeni eğlence anlayışı ve hizmet kalitesiyle kısa sürede Bodrum Barlar Sokağı’nın yıldızı haline gelen By Eskici Bodrum, düzenlediği konsept geceler ile eğlencenin merkezi olmaya devam ediyor.

Haftanın belirli günlerinde düzenlediği farklı konseptlerden oluşan partileri ile geçmişi günümüzde sadece müziğiyle değil, modası ve eğlence anlayışıyla da yaşatan By Eskici Bodrum, geçtiğimiz gece “90’lar Kostüm Parti” etkinliği düzenledi.

90’ların müziklerine renklerinin de eşlik ettiği parti ile Bodrum gece hayatına renk katan By Eskici Bodrum, Göktuğ Gönce’nin 90’lı yıllardan seçtiği muhteşem müzikleri ile geceye katılanlara rengârenk ve unutulmayacak bir eğlence yaşatmış oldu.

By Eskici’nin eşsiz manzarası eşliğinde, taş fırınından çıkan pizza ve atıştırmalıkları, Üstün hizmet kalitesiyle buluşturan By Eskici’nin 90’lar Kostüm Parti’sinde en sevdiği müziği Walkman‘den dinleyenler bir araya gelerek, gecede DJ Göktuğ Gönce’nin tozlu raflardan çıkarttığı şarkılar eşliğinde 90’ları yaşadılar.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.