By ESKİCİ’DE SÜRPRİZ KUTLAMA

By ESKİCİ’DE SÜRPRİZ KUTLAMA

588
0
PAYLAŞ
 

Bodrum’a kazandırdığı yeni eğlence anlayışı ve hizmet kalitesiyle kısa sürede Bodrum Barlar Sokağı’nın yıldızı haline gelen By Eskici Bodrum, Bodrum Esnaf Snatkarlar ve iş Adamları Derneği’ni (BESİAD) ağırladı.

Tülin Akgül, Elvan Bilgin, Nazlı Aydoğan

Yaz sezonu boyunca haftanın son günü bir araya gelerek üyelerin kaynaşması için davetler düzenleyen BESİAD, geçtiğimiz gün üyelerinden Murat Oğan’ın işletme sahibi olduğu By Eskici Bodrum’da bir araya geldiler. By Eskici Bodrum’un fırınından çıkan pizzalar ve lezzetli atıştırmalıkların ikram edildiği davette üyeler bir birleriyle sohbet ederek, Bodrum iş hayatı hakkında birbirleriyle fikir alışverişinde bulundular.

BESİAD üyesi Şehval Öztürk’ün doğumgünü sebebiyle bir kutlama organize eden Murat Oğan, Şehval Öztürk’ün yanına pasta ile gelerek, sürpriz yaptı. Hep bir ağızdan söylenen İyi ki doğdun şarkısı eşliğinde pastasını kesen Şehval Hanım, yeni yaşına BESİAD’lı dernek arkadaşlarıyla birlikte girmiş oldu.

Şehval Öztürk

Türk Edebiyat dünyasına kazandırdığı eserler ile Türkiye’nin önemli edebiyatçılardan Cevat Şakir’in şiirlerini yazdığı, “Balıkçının Pansiyonu” olarak bilinen tarihi binada hizmete veren By Eskici Bodrum, muhteşem müziklerin yanında taş fırınında odun ateşiyle pişen pizza ve İtalyan mutfağından çok özel atıştırmalık tatları eşsiz manzarasıyla buluşturarak, misafirlerinin beş duyusuna hitap etmeyi başaran nadir mekânlar arasında yer alıyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.