CADILAR BODRUM’DAN GEÇTİ

CADILAR BODRUM’DAN GEÇTİ

452
0
PAYLAŞ

Pagan ve Hristiyan köklerine rağmen günümüzde seküler bir kutlama olan Cadılar Bayramı renkli kostümler ve bal kabağı dekorasyonlarıyla kendini gösteriyor. Son yıllarda Türkiye’de de bir bayram havasında kutlanan Cadılar Bayramı, Bodrum’da da düzenlenen organizasyonlarla renkli anlara sahne olurken, Bodrum Sokaklarında kostümleriyle dolaşanların buluştuğu adres ise By Eskici Black7 oldu.

Gül Pelin İnce’nin sahibi olduğu Pelince Organizasyon tarafından düzenlenen ve Bodrum’da yapılmış en büyük Cadılar Bayramı Kutlama organizasyonu olan Black7 Halloween Party, Bodrum’a damgasını vurdu.

Gül Pelin İnce

Mekan çalışanlarından, Dj’ine kadar herkesin kostümleri ve makyajıyla hizmet ettiği gecede dekorasyon ve renkler de gecenin anlamına uygun olarak hazırlandı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Pelince Organizasyon’un sahibi Gül Pelin İnce şunları söyledi;

“Dünya genelinde popülaritesi günden güne artan Cadılar Bayramı, Japonya’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne uzanan küresel bir boyuta ulaşmış durumda. Bir organizasyon firması olarak biz de Bodrum’da alışılagelmişin dışında farklı bir kutlama organize ettik.

Genellikle düğün, nişan ve çeşitli topluluk organizasyonları için bizi arayanlar, bu gecede bizi karşılarında gördüklerinde biraz şaşırdılar. Ama işimiz insanlara keyifli ve güzel bir gece yaşatmak. Bodrum’da en iyi gece kulüplerinden biri olan ve böyle büyük bir organizasyon için en uygun mekan olan Black7 ile birlikte bu geceyi herkes için özel yapalım dedik. Murat Oğan ile birlikte bu geceyi düzenledik.”

Mekana gelen her konuğa makyaj ve yüz boyama yaparak geceye daha da renk katan organizasyona akın eden yüzlerce kostümlü misafir, DJ Akcan Akdağ’ın kendileri için çaldığı şarkılarla gece boyu Cadılar Bayramı kutladılar.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.