ÇOCUKLAR BODRUM’DA KAR SEVİNCİ YAŞADILAR!

ÇOCUKLAR BODRUM’DA KAR SEVİNCİ YAŞADILAR!

6455
0
PAYLAŞ
   

 

Bodrum’da her sene, çeşitli etkinliklerle yeni yılı karşılayan Oasis Bodrum, bu yıl da yaşanan sıkıntılı sürece rağmen ziyaretçilerine mutlu anılar kazandırmak için en iyi ve en değişik projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Özellikle 2020 itibari ile içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde küçük bir mutluluğa hasret kaldığımız bu günlerde Oasis Bodrum, yeni projesiyle ailelere ve çocuklara 2020’ye veda ederken en güzel anıları da albümlerinde saklamalarına olanak veriyor.

Pandemi nedeniyle tüm etkinliklerin sona erdirlmek zorunda kalındığı bu dönemde Oasis kişiye özel kar yağdırıyor!

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Oasis Bodrum Halkala İlişkiler Müdürü Derya Koçbaşlı, 21 – 25 Aralık tarihleri sğresince 13.00 – 17.00 saatleri arasında, dileyen ziyaretçilerin önceden veya aynı gün, Oasis danışma birimine yapacakları kayıt sonrasında, Heykelli Yol’da bulunan yılbaşı ağacı önünde, müzik eşliğinde, Oasis tarafından yağdırılacak kar ile kişiye özel fotoğraf çekimi yapılacağını belirtti. Çekilen fotoğrafların, anlık olarak basılıp ziyaretçilere unutulmaz bir anı olarak hediye edileceğini söyleyen Koçbaşlı, etkinliğe katılımın ücretsiz olarak gerçekleşeceğini de sözlerine ekledi.

Geçtiğimiz gün yapılan Basın Toplantısıyla basına tanıtımı yapılan etkinlik sonrasında, Bodrum’da hiç kar görmemiş çocukların mutlu anları görülmeye değerdi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.