DEFİLEDE ÇOCUKLARDAN MUHTEŞEM TASARIMLAR

DEFİLEDE ÇOCUKLARDAN MUHTEŞEM TASARIMLAR

423
0
PAYLAŞ

Bodrum’da çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği plajlardan biri olan Mito Beach, geçtiğimiz gün çocukların renkli bir gösterisine ev sahipliği yaptı.

Selin-Evren Boyacı ile Yeşim-Yüksel Aslan’ın ortaklığıyla bu yaz başında hizmete başlayan Mito Beach, kendi bünyesinde hizmet veren Bahar Daşatan’ın kurucusu olduğu Ceba Play Kids Club ile Bodrum’da çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği mekan olarak öne çıktı. Çocuklara her gün farklı etkinlikler düzenleyerek ailelerin tatil konforunu arttıran ve çocuklar için düzenlediği atölyelerle çocuklara da keyifli anlar yaşatan Ceba Play Kids Club, geçtiğimiz gün bir defile düzenledi.

Ceba Play Kids Club’ın sahibi Bahar Daşatan, çocuklara önce giymek istedikleri kıyafetleri tasarlattıklarını ve ardından çöp poşeti, alüminyum folyo gibi malzemelerle bu kıyafetleri hep birlikte hazırladıklarını belirtti. 15 kadar çocuğun kendi tasarladıkları ve yapımını da birlikte gerçekleştirdikleri kıyafetlerle podyuma çıktıklarını belirten Daşatan, çocukların kendi kahramanlarını, tavşan, kelebek, kuş gibi canlıları kağıtlara çizerek kostümlerini bunlara göre yapmalarını istediklerini belirtti.

Sahilde güneşlenen aileler ise, çocuklarının kendi tasarladıkları kıyafetlerle yaptıkları defileyi büyük heyecan ve coşku ile izlediler. Çocuklarının podyumda yürüdükleri her anı cep telefonlarıyla ölümsüzleştiren bazı anneler ise gözlerinden akan iki damla yaşı gizlemekte zorlandılar.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.