DAHA MUTLU VE SAĞLIKLI OLMAK İÇİN!

DAHA MUTLU VE SAĞLIKLI OLMAK İÇİN!

298
0
PAYLAŞ

Oasis’te sağlıklı beslenme ve mutlu yaşam sohbetleri devam ediyor!

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, ziyaretçilerine alanında uzman kişilerle buluşturmaya devam ediyor. “Sağlıklı beslenme ve mutlu yaşam sohbetleri” adı altında düzenlenen etkinliklerin ilki, Amerikan Hastanesi Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Billur Çalık’ın sunumu ile gerçekleşti.

“Doğru Bilinen Yanlışlar, Çözüm Önerileri ve Kontrollü Beslenme” konusu üzerine yapılan sohbet toplantısında katılımcılara doğru beslenme yöntemleri ve diyet yaparken dikkat edilecek hususlar hakkında bilgiler veren Billur Çolak, besinlerin doğru besinlerle birlikte tüketerek, enzimlerin vücut tarafından emilimini artırmasının da formüllerine değindi.

Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Bihter Merey sunumu ile devam edecek olan etkinliklerde yine katılımcılara birbirinden farklı konularda fikir edinmeleri, daha sağlıklı ve mutlu yaşamaları için bilgiler verilecek.

Düzenlediği etkinlikler ile ziyaretçilerine, alışverişin yanı sıra eğlence ve kültür aktiviteleri de sunan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, alanında uzman kişiler tarafından, sağlıklı beslenme ve mutlu yaşam sohbetleri gerçekleştiriyor. Sağlık ve psikoloji alanlarında birçok konunun uzman kişiler tarafından irdeleneceği sohbetlerde, profesyonel anlatımla birlikte ziyaretçiler, merak ettiklerini sorabilme fırsatı yakalayacak.

Keyifli sohbetler, Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Bihter Merey sunumu ile 19 Ocak 2019 Cumartesi günü ‘Yeniden Başlamak’, 26 Ocak 2019 Cumartesi günü ‘Kaygıdan Kaygılanmamak’ konuları ile devam edecek. 19 ve 26 Ocak’ta gerçekleşecek sohbetlere katılım sağlayan 3 kişiye, çekiliş ile David Burns ‘İyi Hissetmek’ kitabı hediye edilecek.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.