DİKKAT! “DIŞARDA HİÇBİR ŞEY VAR”

DİKKAT! “DIŞARDA HİÇBİR ŞEY VAR”

584
0
PAYLAŞ
 

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım yaşama sanatını anlattığı tek kişilik gösterisi Dışarda Hiçbir Şey Var’ın 45.yılını kutlamaya hazırlanıyor.

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım yaşama sanatını anlattığı tek kişilik gösterisi “Dışarda Hiçbir Şey Var” Ted Bodrum Koleji sahnesinde sanatseverler ile buluşuyor…

Usta sanatçının ‘Gösterinin büyüklerin yanı sıra doktorların 8 yaşından itibaren reçeteye yazdığı oyunu çocuklara ve gençlere bu denli ulaşması beni çok mutlu ediyor’ dediği bu gösteri bir seyircinin değimiyle çocukları ve gençleri dijital dünyanın tuzaklarından uzaklaştırıp eğlenceli bir dille kendini ve değerlerini bilmeye çağırıyor.


Tek kişilik bir yaşama sanatı gösterisi olan ‘Dışarıda Hiçbir Şey Var!’da günlük yaşamda özgüvenli, enerjik, coşkulu, üretken ve huzurlu olmanın çok da zor olmadığını seyirciye aktaran Arım, bilinçaltımızın bizi nasıl yönettiğini, anda ve sevgide kalmanın yaşamımızı nasıl değiştirdiğini, hastalıkları nasıl yenebileceğimizi ve daha pek çok şeyi kendi yaşamından örnekler, hikayeler ve şiirlerle eğlenceli bir dille ortaya koyuyor.

Betül Arım’ın, hayatın bütün renklerini kucaklamanın yaşamımızda yaratacağı etkileri, uzun ve sağlıklı yaşamanın, huzurlu, mutlu olmanın kolay ve uygulanabilir yöntemlerini paylaştığı gösterisi, seyircilere büyük bir farkındalık ve keyifli anlar yaşatıyor.

9 Ocak akşamı TED Bodrum Koleji Konferans Salonu’nda sahnelenecek olan “Dışarda Hiçbir Şey Var” oyunununun başlama saati ise, 20.00.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.