DOLAPTAKİ ESKİLER BU PAZARDA PARA EDER!

DOLAPTAKİ ESKİLER BU PAZARDA PARA EDER!

527
0
PAYLAŞ
 

Bodrum Belediyesi destekleriyle Son Production organizasyonluğunda düzenlenecek olan Bodrum İkinci El Festivali, 15 Aralık 2019 Pazar günü DOLAPTA TUTMA, GEL SAT’ sloganıyla gerçekleşiyor.

Yeni yıla girerken ‘DOLAPTA TUTMA, GEL SAT’ sloganıyla katılımcıların buluştuğu ve 2. El eşyaların yanı sıra her bütçeye uygun özgün tasarımların da yer alacağı organizasyonda tüketimin biraz yavaşlatılması, evde biriken eşyaların değerlendirilmesi hedeflenmektedir.

Gün boyu müzik yayınlarının gerçekleşeceği organizasyonda, Bodrum İklim Acil Çağrısı platformu tanıtım standı ile yer alırken Bodrum’un sevilen ünlü yazarları Nuran Yüksel, Ayser Özbulut ve Cezmi Çoban’da kitap tanıtımları ile festivale renk katacak.

BİT PAZARINA NUR YAĞACAK!

Festival kapsamında; kullanılmış ama artık değerlendirilmeyen her çeşit ev eşyası, giysi, alet-edavat, takı, çanta, ayakkabı, objelerin yanısıra antika değeri taşıyan ürünler de standlarda satışa sunulacak. Özgün tasarımlarla ortaya çıkartılmış yaratıcı ürünlerin de yer alacağı festivalde Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı, Hayvan Hakları Derneği Bodrum, Başka Bir Hayat Diliyorum Hayvan Hakları Derneği (Turgutreis), Bodrum Kadın Dayanışma Derneği, Turgutreis Elele Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Çağdaş Eğitime Destek standlarıyla festivalde ziyaretçilerle buluşacak.

15 Aralık 2019 Pazar günü bir gün boyunca Gümbet Dolgu Alanı’nda sahil kenarında  gerçekleşecek organizasyon 09.00 itibariyle saat 17.00’e kadar ziyaretçilere açık olacak.

 

 

 

 

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.