DUYGULARINI SOSYAL MEDYADAN AKTARDI!

DUYGULARINI SOSYAL MEDYADAN AKTARDI!

2822
0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz gece aniden fenalaşarak Acıbadem Bodrum Hastanesine kaldırılan Bodrum’un sevilen iş insanlarından Cem Yalçın ani vefatı ile Bodrum’u yasa boğdu.

Cem Yalçın’ın ani ölümü ile sarsılan ailesi ve arkadaşları, sosyal medya üzerinden arkadaşlarının hayata ani veda edişine isyan ederken eşi Arzum Yalçın da herkesin yüreğini dağlayan bir yazıyla duygularını sosyal medya üzerinden şu şekilde duyurdu;

“Sen benim nefesimdin sen benim candan ötemdin,bana beni sakın bırakma derdin sen beni bırakıp gittin cemom can yoldaşım yol arkadaşım, sen benim ilk ve son aşkımsın ölene dek sadece seni sevicem ve sana yakıştığı gibi yaşayacağım ve yaşatacağım söz veriyorum derinimize en iyi şekilde bakacağım güzel yürekli adamım allah senden razı olsun bana çok güzel dolu dolu 3 yıl yaşattın yine dünyaya gelsem yine seni sever yine seninle evlenirdim babamın yanına gittin canyoldaşım o sana iyi Bakar orda sakın korkma,bende burda kendime ve derinizimize çok iyi bakıcam söz veriyorum sen rahat uyu aşkım❤️”

Arzum Yalçın, yaptığı ilk açıklamada da eşinin bir süredir akciğerlerinde oluşan bir rahatsızlık nedeni ile antibiyotik tedavisine başladıklarını belirtti. Bu rahatsızlığının dışında  sağlığının gayet iyi olduğunu belirtti.

Arzum Yalçın yaşananları şu şekilde anlattı;

“Cem’in bir takım sağlık sorunları vardı ama onunla ilgili de doktorumuz antibiyotik tedavisine başlamıştı. Daha önceki şikayetleri nedeni ile kalbi için de taramalar yaptırmıştık. Doktorumuz kalbinde herhangi bir sıkıntısı olmadığını belirtmişti.

Benim bir toplantım vardı, kızımızı Cem’in kardeşine bırakıp kısa süreliğine toplantıya gittim, Cem de evde dinleniyordu. İş çıkışı Cem’i aradığımda telefonuma bakmadı, dinlendiği için sessizde kalmış olabileceğini düşündüm. Ben Derin’i halasından alıp ailece akşam yemeği yemek üzere eve geçtim.  Yatak odasına baktığımda Cem uyuyor sandım. Ölmüş olabileceği aklımın ucundan bile geçmedi. Cem’i 17 yaşında tanıdım ve sevdim. Böyle bir acının tarifi yok.  Ailece şoktayız.”

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.