EGE RÜZGARI PATİLİLER İÇİN ESECEK

EGE RÜZGARI PATİLİLER İÇİN ESECEK

217
0
PAYLAŞ

Bodrum’a kazandırdığı yeni eğlence anlayışı ve hizmet kalitesiyle kısa sürede Bodrum Barlar Sokağı’nın yıldızı haline gelen By Eskici Bodrum’da patililer için yeniden buluşmaya hazır mısınız?

Bodrum Hayvan Hakları Derneği, Torba Barınağı ve Gönüllülerden oluşan yardım sever bir gurup tarafından oluşturulan etkinlik, Bodrum’da yaşayan tüm hayvan severleri ve yardımsever Bodrumluları bir araya getirmek için hazırlıklarını tamamladı.

Gönüllü olarak kampanyaya destek veren Organizatörler Gülhan Denli ve Kalbiye Sever, barınaklara zaman zaman yapılan bireysel bağışların, barınakta yaşayan canlılara yeterli olamadığını bu nedenle bu tip organizasyonları zaman zaman hayata geçirdiklerini dile getirdi.

By Eskici Bodrum’un sponsorluğunda 25 Nisan Perşembe akşamı gerçekleşecek olan gece için 50 TL’den satılacak olan biletlerden elde edilen gelirin tamamının Barınağa bağışlanacağını belirten By Eskici Bodrum’un İşletme Ortağı Murat Oğan, Bodrum’da yaşayan ve kalbinde sevgi olan herkesle barınaklarda yaşayan canlılar için bir araya gelmeyi hedeflediklerini belirtti.

Saat 19.00’da başlayacak olan ve ünlü şarkıcı EGE’nin şarkılarıyla renk katacağı etkinlikte, gece DJ Akcan Akdağ’ın çaldığı şarkılarla devam edecek.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.